εξοδα ταξιδιων

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
εχετε υπολογισει ποτε ποσα χρηματα εχετε χαλασει μεχρι τωρα συνολικα για τα ταξιδια σας?
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ναι. Σε σημερινές τιμές γυρω στις 50.000 ? ( μαζι με τη γυναικα μου)
Αντιστοιχουν σε δυο καλά αυτοκίνητα ή σε ενα οικοπεδο παραθαλάσσιο.
¨Η σε ενα πακετο τσιγάρα, κάθε μέρα, για τον καθενα επι 22 χρόνια που ειμαστε μαζί.
Ειναι η καλύτερη επένδυση που χουμε κάνει, γιατι δεν εχει κανενα φοβο απαξίωσης ( πλην του Αλτσχάιμερ)
 

marigoula

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη-Βέρνη-Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα-Βραζιλία-Λατιν.Αμερ
Δεν διευκρινίζεις εσωτερικό ή εξωτερικό?Στο εξωτερικό έχω ξοδέψει μέχρι στιγμής γύρω στα 4.000 € μόνο.(Το μόνο γιατί διαβασα κάτι για 50 παραπάνω και μου φαίνεται πολύ μικρό το ποσό) Ένα μικρό μεταχειρισμένο αμαξάκι το έπαιρνα. :cool:Στα 21 βολευόμαστε και με τέτοια... Τώρα για εσωτερικό είναι πολλά δεν μπορώ να υπολογίσω.... Αφήστε που συνήθως τα πλήρωνε ο μπαμπάς.:haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εχετε υπολογισει ποτε ποσα χρηματα εχετε χαλασει μεχρι τωρα συνολικα για τα ταξιδια σας?
οχι δεν ξέρω και ούτε πρόκειται να τα υπολογίσω ....ούτε και συγκρίνω τι θα μπορούσα να ειχα πάρει με τα χρήματα αυτά -δεν έχει κανένα νόημα άλλωστε .ολες οι υπόλοιπες επενδύσεις μεταφράζονται σε ευρώ . για τα ταξίδια που ειναι επένδυση ψυχής ,το κόστος δεν έχει να κάνει με χρήματα ,αλλα με κατάθεση και είσπραξη συναισθημάτων.
αλλη ερώτηση...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δεν τα ειχα υπολογισει ολα μαζι μεχρι τωρα , αλλα ειναι ευκολο αφου δεν εχω κανει πολλα ταξιδια. Σε σημερινα λεφτα λοιπον , γυρω στις 15000 ευρω για δυο ατομα πλην του ταξιδιου στο Μεξικο που ημασταν τρεις.
Τι να κανεις με 15000 ευρω σημερα...ουτε το ενα αυτοκινητο του vagantos μεταχειρισμενο δεν παιρνεις :haha:.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Τι να κανεις με 15000 ευρω σημερα...ουτε το ενα αυτοκινητο του vagantos μεταχειρισμενο δεν παιρνεις :haha:.
Είπαμε, τον άλλο μηνα μπαίνει στα 20.
Αποφάσισα - πάλι - να μην το επισκευάσω πριν επιστρεψω απ το καλοκαιρινο ταξιδι.
Παντως, ενας φιλος μου πρότεινε στα σοβαρά, να του βγάλω πινακίδες Ιστορικού Οχήματος
Να τρέχω με το Λαντροβεράκι μου σε ράλλι αντίκα :haha::clap::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom