ερωτηση για οργανωση ταξιδιου

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
πες μας ποιο ξενοδοχείο είναι να το κοιτάξουμε (είμαι καλός σήμερα γιατί βαριέμαι αθάνταστα στην δουλεία ;Ρ )
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
ευχαριστω αλλα τελικα ενταξει εβγαλα ακρη. τους εστειλα ιμειλ και μουπανε οτι το ποσο απλα δεσμευτηκε και αυριο που θαμαι εκει θα το αποδεσμευσουν.
επισης τα +30ευρω ειναι guarantie σε περιπτωση που παρω κατι απτο μινιμπαρ ή παρω τηλεφωνα.
 

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Παιδιά να ρωτήσω κάτι σε σχέση με αυτά που λέγατε πριν. Χάρτες και μέρη στο trip advisor και άλλες τέτοιες εφαρμογές μπορείτε να τα βλέπετε και off-line; Γιατί με περιαγωγή και σύνδεση στο ίντερνετ οι χρεώσεις είναι πανάκριβες!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.798
Likes
18.600
Μπορεις να κατεβασεις δωρεαν οδηγους πολεων που περιεχουν offline χαρτες..
 

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Μπορεις να κατεβασεις δωρεαν οδηγους πολεων που περιεχουν offline χαρτες..
Μιλάμε για δωρεάν εφαρμογές; Μπορείς να προτείνεις μερικές; Είτε για Android είτε για iOS.

Συγγνώμη αν σας βγάζω απ' το θέμα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.454
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Στην εφαρμογή του trip advisor μπορείς να βλέπεις χάρτες και μέρη off line. Για να βρεις ανάλογες τέτοιες εφαρμογές κάνε search με το όνομα της πόλης, στο πρόγραμμα που έχει το τηλέφωνο σου για να κατεβάζει εφαρμογές εγώ πχ έχω το android market
 

vasiliseva

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Παιδιά να ρωτήσω κάτι σε σχέση με αυτά που λέγατε πριν. Χάρτες και μέρη στο trip advisor και άλλες τέτοιες εφαρμογές μπορείτε να τα βλέπετε και off-line; Γιατί με περιαγωγή και σύνδεση στο ίντερνετ οι χρεώσεις είναι πανάκριβες!
Πάρα πολύ σωστός!!

Η ειδική συνδρομή ιντερνετ των παρόχων για εξωτερικό για απεριόριστη πλοήγηση θεωρώ ότι δε συμφέρει! Εγώ τώρα πάλι έχω μια άλλη απορία... μπορεί βεβαια να με πειτε παλαιομοδιτη ή κολλημένο αλλα γιατι να καθεσαι να κατεβάζεις επι πληρωμη εφαρμογες κτλ κτλ αντί να πάρεις εναν καινούριο ταξιδιωτικό οδηγό και χάρτη (με μάξιμουμ 20 ευρά). Άσε που τουριστικοί χάρτες διθέτονται σχεδόν σε όλες τις χώρες δωρεάν, στα αεροδρόμια και στα ξενοδοχεία. Εξάλλου τον "χάρτινο" οδηγό και χάρτη θα τους εχεις μία ζωή και σαν ανάμνηση στη βιβλιοθήκη σου. Κάτι άλλο που με ξενίζει επίσης σε όλη αυτή τη φάση με τα tablets και κινητά στα ταξίδια του εξωτερικού είναι ότι καμιά φορά κολλάς με τις πληροφορίες και τις λειτουργίες στην οθόνη και δεν χαίρεσαι πραγματικά τα αξιοθέατα αυτά-καθεαυτά. Πρόσφατα επισκευτηκα το Παρίσι και βρέθηκα σε πολλά αξιοθέατα και υπέροχα μέρη και έβλεπα τουρίστες κολλημένους στις οθόνες παρά στη μαγεία του αληθινου... με έθλιψε! Ηταν σα να ζουσαν σε virtual trips! Και επειδή είχα μπει και εγώ στο ίδιο "τριπάκι" την επόμενη στιγμή έκλεισα το Tablet και το αφησα για το δωμάτιο του ξενοδοχείου μου.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom