ευρωπη με αυτοκινητο

surabagia

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κεντρικη ευρωπη
Ταξίδι-Όνειρο
ζακοπανε-τατρα
ειμαι εραστηs του δρομου. Δρν εχει σημασια το μεσο αλλα το τοπιο.
Εχω ταξιδεψει με αυτοκινητο και μηχανη σχεδον σε ολη την κεντρικη ευρωπη
συν Γερμανια Βελγιο Ολανδια Γαλλια Ιταλια Κυπρο
καθε διαδρομη εχει τη δικη τηs ομορφια αλλα με μηχανη την ομορφοτερη
 

fosia

Member
Μηνύματα
36
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
είναι υπό συζήτηση
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Θα συμφωνήσω για την αίσθηση που σου δίνει το ταξίδι με τη μηχανή. Πρόσφατα κοίταζα την εξάρτηση και αναπολούσα περασμένα ταξίδια με φίλους, τα πιασμένα κορμιά από τις ώρες πάνω στη μηχανή, τις αναγκαστικές στάσεις να κοπάσει η βροχή, αλλά και τις ατυχίες. Το μόνο σίγουρο όταν ταξιδεύεις με μηχανή είναι ότι θα γνωρίσεις κόσμο: "ωραία μηχανή, που πάτε, αν καμιά Κυριακή πάτε Χαλκίδα χτυπήστε τηλέφωνο να πάμε παρέα για καφέ...". Με το αυτοκίνητο δεν γίνεται ποτέ αυτό, όλοι είναι κλεισμένοι στο κουτί τους. Εκτός Ελλάδος έχω πάει μόνο αεροπορικώς, αλλά και τι δε θα 'δινα για λίγες μερούλες πάνω σε μια μηχανή. Περασμένα μεγαλεία!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ειμαι εραστηs του δρομου. Δρν εχει σημασια το μεσο αλλα το τοπιο.
μην ξύνεις πληγές εσυ !!!! βαλτός εισαι ?? και βέβαια έτσι ειναι κλάψ ...μόνο που απο τα 650 για εικοσι χρόνια ,τώρα έχω πέσει στα 125 κατάλαβες εσύ!!!!:(
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Το κακό ρε παιδιά με τις μηχανές είναι πως, κατα τη γνώμη μου πάντα, το ταξίδι δεν το απολαμβάνεις...
Γιατι πρώτον είναι αρκετά επικίνδυνο τα τόοοοσα χιλιόμετρα με μηχανή, και δεύτερον πόσο μπορείς να απολαύσεις μια διαδρομή-ταξίδι εαν είσαι με το κράνος, φόρμα, επιγονατίδες, γάντια κτλ σας τον terminator? …..
 

Lucia86

Member
Μηνύματα
128
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Σικαγο(?)και Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια,για 3 μηνες!!!
Το κακό ρε παιδιά με τις μηχανές είναι πως, κατα τη γνώμη μου πάντα, το ταξίδι δεν το απολαμβάνεις...
Γιατι πρώτον είναι αρκετά επικίνδυνο τα τόοοοσα χιλιόμετρα με μηχανή, και δεύτερον πόσο μπορείς να απολαύσεις μια διαδρομή-ταξίδι εαν είσαι με το κράνος, φόρμα, επιγονατίδες, γάντια κτλ σας τον terminator? …..
:haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom