εφιαλτης στην κουζινα....

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
θα ανοιξω ενα θεμα το οποιο την ιδεα μου την πηρα απο το εφιαλτης στην κουζινα που νομιζω οτι οι περισσοτεροι την εχετε δει.εχετε παει καπου για φαγητο και νομιζετε οτι κατι δεν παει καλα;απο την κουζινα τους μεχρι αυτον που σερβιρει;κατι περιεργο εχει πεσει στην αντιλληψη σας;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δηλαδή? Νάναι serial killer ο σερβιτόρος; να έχει μαγειρέψει τον συνάδελφό του ο σεφ κλπ;
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
Δηλαδή? Νάναι serial killer ο σερβιτόρος; να έχει μαγειρέψει τον συνάδελφό του ο σεφ κλπ;
κοιτα μπορει να μην εχει μαγειρεψει τον συναδελφο του αλλα μπορει να εχει μαγειρεψει καμια γατα να πω;να εχει καμια κουζινα που να ειναι χαλια,με χαλασμενα φαγητα,λαχανικα και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις.
 

vespa

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
εμένα μου έτυχε πρόσφατα να πάω κάπου κ να φάω....φρίκη!!!!!!ένα εστιατόριο απ΄τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης κάποτε γιατί τώρα...χρειάζεται τη βοήθεια του Μποτρίνι επειγόντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vespa

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
εεε δεν ξέρω αν πρέπει να πω το όνομα του εστιατορίου...αλλιώς θα ήταν σαφέστατο όντως!!!!!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εγω εχω παθει δηλητηριαση απο ταβερνα στη Θεσσαλονικη. Οταν πηγα στο γιατρο και με ρωτησε τι εφαγα, του ειπα "τυρι ψημενο, μυδια, σουτζουκακια...". Και η απαντηση "Και εσυ βρε κοριτσι μου, ολα τα επικινδυνα εφαγες!":haha::haha::haha: Στο εξης τα φαγητα εκτος απο την τιμη, θα εχουν και δεικτη επικινδυνοτητας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom