Γενικά η γνωμη σας ειναι πολυτιμη!

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
καλημερα!
σκεφτομαι γυρω στα μεσα νοεμβριου να κανω δωρο ενα τριημερο-τετραημερο στον φιλο μου.οι προσφορες της easy jet ειναι αρκετα ελκυστικες.σκεφτομαι το βερολινο.ποια ειναι η γνωμη σας?δεν με πειραζει το οτι ειναι λιγες οι μερες.αρκει το ταξιδι!!!!;)
καποιες αλλες υποψηφιες πολεις που εχω σκεφτει ειναι η βουδαπεστη και η βιεννη,που ειναι πιο ρομαντικα!!!!οι τιμες των αεροπορικων ειναι ερκετα τσουχτερες βεβαια για μια φοιτητρια,επομενως....
θα ηθελα τη γνωμη σας.:)
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Nα πας στο Βερολινο, καθολου δεν πειραζει που οι μερες ειναι λιγες. Αυτες μπορεις να διαθεσεις και αυτες θα πας. Μην περιμενεις βεβαια μεσα σε 3 μερες να δεις το Βερολινο αλλα θα παρεις μια μικρη γευση.
Αν βρεις προσφορες σκεψου και το Αμστερνταμ.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
καλημερα!
σκεφτομαι γυρω στα μεσα νοεμβριου να κανω δωρο ενα τριημερο-τετραημερο στον φιλο μου.οι προσφορες της easy jet ειναι αρκετα ελκυστικες.σκεφτομαι το βερολινο.ποια ειναι η γνωμη σας?δεν με πειραζει το οτι ειναι λιγες οι μερες.αρκει το ταξιδι!!!!;)
καποιες αλλες υποψηφιες πολεις που εχω σκεφτει ειναι η βουδαπεστη και η βιεννη,που ειναι πιο ρομαντικα!!!!οι τιμες των αεροπορικων ειναι ερκετα τσουχτερες βεβαια για μια φοιτητρια,επομενως....
θα ηθελα τη γνωμη σας.:)
Το Νοέμβριο αποφύγετε καλύτερα τη δυτική Ευρώπη. Πολλή βροχή... Στο Βερολίνο επίσης τα κρύα πιάνουν νωρίς. Πηγαίνετε μια Ρώμη καλύτερα.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
η ρωμη μου αρεσει πολυ και την εχω σκεφτει,αλλα μη εχοντας ταξιδεψει πολυ στο εξωτερικο και επειδη εχω παει στην Ρωμη δεν θα ηθελα να ξαναπαω συντομα,οχι γιατι δεν μου αρεσε(το αντιθετο μαλλον),αλλα γιατι μας αρεσει να γνωριζουμε καινουρια μερη!:)
τωρα ψαχνω και για αμστερνταμ.εχω μαθει οτι τα εισιτηρια εχουν παντα σχεδον σταθερη τιμη,200 ευρω περιπου πηγαινε ελα.ισχυει?
 

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
για αμστερνταμ ποια ειναι η φτηνοτερη εταιρεια? lufthansa?
ναι με 213 ευρω και με την iberial 200ευρω.
(το ατομο πηγαινε ελα).δε ξερω...ανεβαινει το κοστος που εχω υπολογισει.μαλλον θα κοιταξω σε μια απο τις πολεις που παει η easy jet που ειναι και μεσα στο budget μου!
βερολινο 2 ατομα πηγαινε ελα 130 περιπου!!!!:clap:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
τωρα ψαχνω και για αμστερνταμ.εχω μαθει οτι τα εισιτηρια εχουν παντα σχεδον σταθερη τιμη,200 ευρω περιπου πηγαινε ελα.ισχυει?
Θες να πας σε μια από τις πλέον βροχερές πόλεις της Ευρώπης, τον πιο βροχερό μήνα του χρόνου? Το χω κάνει (και) Νοέμβριο, δεν το συνιστώ σε κανένα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom