Γενικά η γνωμη σας ειναι πολυτιμη!

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
Θες να πας σε μια από τις πλέον βροχερές πόλεις της Ευρώπης, τον πιο βροχερό μήνα του χρόνου? Το χω κάνει (και) Νοέμβριο, δεν το συνιστώ σε κανένα.
taver εχεις δικιο.μου αρεσει ο βροχερος καιρος και στα ταξιδια καποιες φορες,αλλα μεχρι ενα σημειο.θα σε ακουσω!:D
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
..καλά, στην Ολλανδία και το καλοκαίρι βρέχει..αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να την επισκεφτείς..ίσα ίσα έχει και παραπάνω σασπένς το ταξίδι..:bleh:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
..καλά, στην Ολλανδία και το καλοκαίρι βρέχει..αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να την επισκεφτείς..ίσα ίσα έχει και παραπάνω σασπένς το ταξίδι..:bleh:
Ναι. Αλλά το Νοέμβρη:
- Βρέχει παραπάνω
- Δεν υπάρχει πια το κίτρινο πέπλο από τα πεσμένα φύλλα
- Όλα τα outdoors activities έχουν σταματήσει (καφέ με τραπεζάκια, εκδηλώσεις στα πάρκα κλπ)
- Η κορυφαία δραστηριότητα στο Αμστερνταμ είναι η βόλτα στα κανάλια. Αν δε μπορείς να την κάνεις...
 

vdeverak

Member
Μηνύματα
46
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
εγω θα λεγα παλι οτι ειναι η βολτα με ποδηλατο.:cool:
παρολα αυτα συνιστω Βερολινο:clap:
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.091
Likes
1.679
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Πήγα τέλος Νοεμβρίου στο Άμστερνταμ και τέτοιο κρύο και είχε ξανανιώσει το κορμί μου. Εκτός του ότι έβρεχε συνεχώς ... οι θερμοκρασίες ήταν τέτοιες που δε με άφησαν να το χαρώ. Θα σου έλεγα αν θέλεις οπωσδήποτε να επισκευτείς την Ολλανδία, να το αφήσεις για την άνοιξη.
 

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
εχω αποφασισει για Βερολινο,αν και εκει λογικα θα κανει κρυο.δεν πειραζει ομως.τα περασμενα χριστουγεννα ειχα παει στο παρισι οπου ειχε πολυ κρυο και χιονια.πιστευω οτι με την καταλληλη ενδυμασια δεν εχεις προβλημα,αρκει να σου αρεσει το χειμωνιατικο σκηνικο,οπως σε εμενα για παραδειγμα.:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom