Ryanair θεσ/κη- Στοκχολμη με ryanair

giorgopap

Member
Μηνύματα
27
Likes
5
θεσ/κη- Στοκχολμη με ryanair
εχει κανειs εμπειρια απο αυτη τη πτηση?
εμεινε ευχαριστημενοs απο την εταιρεια?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.864
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πέρσι τον Ιούλιο έκανα αυτό το δρομολόγιο.όλα ήταν μια χαρά.την επιστροφή την έκανα από το Όσλο.
 

elenitsa2013

Member
Μηνύματα
24
Likes
0
θεσ/κη- Στοκχολμη με ryanair
εχει κανειs εμπειρια απο αυτη τη πτηση?
εμεινε ευχαριστημενοs απο την εταιρεια?
πέρσι το καλοκαίρι.ηταν ολα φυσιολογικά.όταν ταξιδεύεις με ryan ξέρεις και τι περιμένεις , έτσι δεν είναι?πάντως αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι απο δω ξεκινήσαμε με θερμοκρασίες που πλησίαζαν καύσωνα και εκεί 3 ώρες μετά ψάχναμε μπουφάν!!επίσης μην ξεχνάς την απόσταση απο Στοκχόλμη ε?
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
τον Οκτωβριο εκανα το ταξιδι απο θεσσαλονικη για στοκχολμη απλως να ξερεις το αεροδρομιο skavsta ειναι αρκετα μακρια, ειναι ενα μικρο ομορφο αεροδρομιο και εχει και λεωφορεια προς την στοκχολμη. τωρα οσο αφορα την εμπειρια της πτησης αυτο που ειπε και η φιλη ελενιτσα οταν ταξιδευεις με ryan ξερεις τι περιμενεις. εγω ημουν ατυχη στην επιστροφη πεσαμε σε κακοκαιρια ειμασταν επι 3,5 ωρες δεμενοι μεχρι και οι αεροσυνοδοι να φανταστεις και εκει ειπα πως θα πεθαινα ασχημη εμπειρια. Οτι χρειστεις ρωτησε
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
τον Οκτωβριο εκανα το ταξιδι απο θεσσαλονικη για στοκχολμη απλως να ξερεις το αεροδρομιο skavsta ειναι αρκετα μακρια, ειναι ενα μικρο ομορφο αεροδρομιο και εχει και λεωφορεια προς την στοκχολμη. τωρα οσο αφορα την εμπειρια της πτησης αυτο που ειπε και η φιλη ελενιτσα οταν ταξιδευεις με ryan ξερεις τι περιμενεις. εγω ημουν ατυχη στην επιστροφη πεσαμε σε κακοκαιρια ειμασταν επι 3,5 ωρες δεμενοι μεχρι και οι αεροσυνοδοι να φανταστεις και εκει ειπα πως θα πεθαινα ασχημη εμπειρια. Οτι χρειστεις ρωτησε
Τωρα καπως με μπερδεψες.
Η Ryanair φταιει που ησουν 3,5 ωρες δεμενη στη θεση σου ή καιρος;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Μα συγνώμη, ποιος ο λόγος να βγάλεις την ζώνη; Ούτε σε ζορίζει ούτε στριμωγμένος είσαι. Εγώ ποτέ δε την βγάζω, γιατί σε ένα απλό κενό αέρος μπορείς να πάθεις κάτι (βλέπε Γιάννο Κρανυδιώτη, το 99)
 

mlefkad

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα σε όλους!
Βλέπω ότι πολλοί εδώ έχουν ταξιδέψει με Ryanair στη Στοκχόλμη, φυσικά από Θεσσαλονίκη. Εκείνο που ακόμα δεν έχω καταλάβει απόλυτα και θα ήθελα μια διευκρίνιση είναι το κόστος της αποσκευής. Υπάρχει κάποιο στάνταρ βάρος και από εκεί και πέρα χρεώνεσαι? Ταξιδεύω χρόνια στη Σουηδία και φέτος έκλεισα με SAS, αλλά ενδιαφέρομαι για ένα φίλο που είναι κάτοικος Θεσσαλονίκης. Γνωρίζω, φυσικά, ότι το Skavsta απέχει 100 χλμ από Στοκχόλμη και νομίζω ότι η τιμή του λεωφορείου (Flygbuss) είναι γύρω στα 30 ευρώ, απλή διαδρομή. Αν κάνω κάπου λάθος, παρακαλώ διορθώστε με.
 

giorgopap

Member
Μηνύματα
27
Likes
5
Καλησπέρα σε όλους!
Βλέπω ότι πολλοί εδώ έχουν ταξιδέψει με Ryanair στη Στοκχόλμη, φυσικά από Θεσσαλονίκη. Εκείνο που ακόμα δεν έχω καταλάβει απόλυτα και θα ήθελα μια διευκρίνιση είναι το κόστος της αποσκευής. Υπάρχει κάποιο στάνταρ βάρος και από εκεί και πέρα χρεώνεσαι? Ταξιδεύω χρόνια στη Σουηδία και φέτος έκλεισα με SAS, αλλά ενδιαφέρομαι για ένα φίλο που είναι κάτοικος Θεσσαλονίκης. Γνωρίζω, φυσικά, ότι το Skavsta απέχει 100 χλμ από Στοκχόλμη και νομίζω ότι η τιμή του λεωφορείου (Flygbuss) είναι γύρω στα 30 ευρώ, απλή διαδρομή. Αν κάνω κάπου λάθος, παρακαλώ διορθώστε με.
10 κιλα δικαιουσε χωριs χρεωση
παντοs ουτε το μακεδονια ουτε το skavsta εκανε ελεγχο στο βαροs παρα μονο στιs διαστασειs τηs χειραποσκευηs
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.864
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
10 κιλα δικαιουσε χωριs χρεωση
παντοs ουτε το μακεδονια ουτε το skavsta εκανε ελεγχο στο βαροs παρα μονο στιs διαστασειs τηs χειραποσκευηs

τι έγινε βρε Γιώργο,γύρισες??? πες μας πως πέρασες.
 

giorgopap

Member
Μηνύματα
27
Likes
5
τι έγινε βρε Γιώργο,γύρισες??? πες μας πως πέρασες.
Η Στοκχολμη ειναι πανεμορφη οι ρυθμοι ζωηs ειναι πολυ χαλαρη
ο Σουηδοs δεν εχει αγχοs και ολα αυτα σε αντιθεση με την ζωη στην πατριδα μαs
θα ξαναπηγαινα ανετα .....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom