καλησπέρα σε όλους

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Γειά σας.Είμαι καινούριο μέλος.Βρίσκω πολύ ενδιαφέρον το site και τις συζητήσεις.
Μέχρι στιγμής έχω ταξιδέψει μόνο στην Ευρώπη σχεδόν αποκλειστικά οδικώς.Αυτό που αγαπώ περισσότερο στα ταξίδια είναι να ανακαλύπτω πόλεις μη "τουριστικές"και να χαίρομαι την εξερεύνηση του τρόπου ζωής και της καθημερινότητας.Δεν λέω οι μεγάλοι και γνωστοί προορισμοί έχουν πολλά αξιοθέατα που με γοητευουν αλλά θέλω το ταξίδι να περιλαμβάνει και ..........κουκίδες στο χάρτη.Δεν είμαι πολύ εξοικοιωμένη με τη χρήση των forum,ελπίζω να τα καταφέρω.:lol:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλώς όρισες myrtia στο site του Δευκαλίωνα ...και εμείς περαστικοί ειμασταν και μπήκαμε!!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
...και δεν ξαναβγήκαμε!:haha:

Καλώς ήρθες στην παρέα Δάφνη, εδώ θα βρεις τα πάντα για τα ταξίδια, ξένα κυρίως και ελληνικά.
Θα χαρούμε να διαβάσουμε ιστορίες σου!
και σε οτι δεν μπορείς, εδώ ειμαστε και θα βοηθηθείς!:cool:
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Eυχαριστώ για το καλωσόρισμα.Είμαι στη διάθεσή σας για πλήροφορίες για τις χώρες που έχω επισκεφθει. Λονδίνο δεν έχω πάει .Θα ήθελα καποιος να μου πει τη γνώμη του.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Dafni καλη περιηγηση στο φορουμ :welcome:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες, Dafni.
Εκτός από αυτά που ανέφερε ο thanosth, μπορείς να πας με τον κέρσορα του ποντικιού σου πάνω στη λέξη Λονδίνο (αυτή που εμφανίζεται και ένα μικρό βελάκι μπροστά της) και στο ένθετο τετράγωνο σαν παράθυρο που εμφανίζεται να δεις τις ταξιδιωτικές ιστορίες που αναφέρονται στο Λονδίνο.
Το ίδιο ισχύει για οποιονδήποτε προορισμό.
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
να σε καλωσορίσω και εγω και να σου ευχηθώ καλα ταξίδια
:)
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Eυχαριστώ και πάλι για το καλοσώρισμα και τις συμβουλές.Σχεσόν όλο το απόγευμα ασχολήθηκα με το site διαβάζοντας τις ιστορίες σας τις συζητήσεις κ.τ.λ.Θα τα πούμε σύντομα έλπίζω σε κάποια από τις θεματικές ενότητητες του forum.θα ήθελα και εγώ να γράψω τις τααξιδιωτικές ιστορίες μου αλλά είναι λίγο δύσκολο τώρα .Θα το κάνω σίγουρα στο μέλλον.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Και πάλι καλά κ αξεχαστα ταξίδια Δάφνη!:clap:
Ξεκίνα με κάτι ευκολο:
ξεκινα την συγγραφή των ιστοριών σου σε ενα εγγραφο του Word
και μόλις παρεις το κολλάει εδώ να μην προλαβαινεις να ανεβαζεις ιστορίες.:cool:

εδω εχουμε ενα σύνθημα:

άλλοι φτιάχνονται με ουσίες
κ μεις με ταξιδιωτικές ιστορίες!:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom