καλυτερη εφαρμογη για να μη χανεσαι σε ξενη πολη?

xameno_rouxo

Member
Μηνύματα
121
Likes
12
εχετε ξεχωρισει καποια?
υπαρχει κποια μηπως που να βρισκει τις συντεταγμενες και να σου λεει που βρισκεσαι?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εγώ χρησιμοποιώ τους χάρτες της google.
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Εκτος απο το google maps που κατεβαζεις τους χαρτες απο πριν να τους εχεις offline εγω χρησιμοποιώ και το Smart maps offline, παρομοιως καυεβαζεις απο πριν τους χαρτες. Παρομοιες ειναι απλα η δευτερη ειναι λιιιγο πιο "διαδραστικη", δειχνει τα νουμερα στους δρομους, που εχει εστιατορια, ξενοδοχεια κλπ...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
maps.me, λειτουργεί offline αφού έχεις κατεβάσει τους αντίστοιχους χάρτες και είναι δωρεάν,
δοκιμασμένο σε "απαιτητικούς" προορισμούς πλοήγησης όπως η μεδίνα της Fes στο Μαρόκο και το βρήκα απόλυτα αξιόπιστο (κυρίως για περπάτημα σε πόλεις)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
maps.me, λειτουργεί offline αφού έχεις κατεβάσει τους αντίστοιχους χάρτες και είναι δωρεάν,
δοκιμασμένο σε "απαιτητικούς" προορισμούς πλοήγησης όπως η μεδίνα της Fes στο Μαρόκο και το βρήκα απόλυτα αξιόπιστο (κυρίως για περπάτημα σε πόλεις)
Και μεις αυτο χρησιμοποιουμε και το προτεινω για offline..
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
538
Likes
2.750
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Παλιά είχα αγοράσει χάρτες sygic , εδώ και 2 χρόνια χρησιμοποιώ ( όπως και τουλάχιστον οι 2 από πάνω) τον maps.me. . Λειτουργεί άψογα ,offline και είναι δωρεάν! Τι άλλο να ζητήσω;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom