κατάλληλη εποχή για βαρκελώνη?

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.630
να σου πω την αληθεια δεν πολυ τρωνε εδω γαλοπουλα.
Τα περισσοτερα θα ειναι κλειστα παντως.Νεκρα με τιποτα.
Ολο και κατι θα βρουμε να σκοτωσουμε τον χρονο μας.
 
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ριο
βρισκω εισητηριο για Βαρκελωνη μεσω Μιλανο απο Βολο 91 ευρω πηγαινε ελα,ειναι καλη τιμη η με καποια αλλη εταιρια απευθειας θα βρω φθηνοτερα?Ξεχασα για 25 σεπτεμβρη ειναι οι τιμες.
 
D

Delmem9770

Guest
Απρίλη που πήγα εγώ φέτος ήταν πολύ καλά. Νορμάλ τουριστική κίνηση και άψογος καιρός για βόλτες.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
εχω κλεισει εισητηρια να παω στην βαρκελώνη γενάρη του 2020,τι καιρο να περιμενω,πανω κατω;αν και ειναι καθαρα θεμα τυχης τελικα οπουδήποτε πας πλεον.
 

titikos

Member
Μηνύματα
159
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
καλημερα σε ολους. Αυτη τι στιγμή βρίσκω αεροπορικά για Ιούλιο για 4 ατομα 320Ε. Πιστεύεται θα εχει πού ζέστη? θα μπορούν τα παιδια να περπατάνε? Φτάνουν 4 ημερες?
Που να υπολογιζω για ξενοδοχείο?
Ευχαριστώ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.919
Likes
40.748
καλημερα σε ολους. Αυτη τι στιγμή βρίσκω αεροπορικά για Ιούλιο για 4 ατομα 320Ε. Πιστεύεται θα εχει πού ζέστη? θα μπορούν τα παιδια να περπατάνε? Φτάνουν 4 ημερες?
Που να υπολογιζω για ξενοδοχείο?
Ευχαριστώ
Εχω βρεθει Ιουλη μετα τη Μαδριτη που ειχε 43 βαθμους και ηταν καπως καλυτερη η θερμοκρασια. Μην υπολογιζεις για πολυ περπατημα χωρις γκρινια.
 

annoula

Member
Μηνύματα
227
Likes
495
τσούζει... Ενα Σ/Κ (2 βράδια) θα πάω τον Ιούλιο, και δωμάτιο κάτω από €100 τη βραδιά εντός πόλης δε βρήκα...
Επιτρεπεται απο τους κανονισμους της σελιδας να προτεινουμε καταλυμα; ειχα μεινει σ ενα ωραιο στην Βαρκελωνη κ αν θυμαμαι καλα πολυ νορμαλ τιμη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Επιτρεπεται απο τους κανονισμους της σελιδας να προτεινουμε καταλυμα; ειχα μεινει σ ενα ωραιο στην Βαρκελωνη κ αν θυμαμαι καλα πολυ νορμαλ τιμη.
Η δυσφήμιση είναι που απαγορεύεται. Οι προτάσεις επιτρέπονται...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.494
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom