Κέρκυρα κερκυρα αποριες και συμβουλες

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
καλησπερα παιδια θα ηθελα τις γνωσεις σας για το νησι της κερκυρας.

2 φιλες απο εξωτερικο θα επισκευτουν το νησι κα ιθα ηθελα να μο υπροτεινετε μεροι που πρεπει να δουν μεροι που πρεπε ινα αποφυγουν πχ στον καβο τους αγγλους.

οτιδηποτε χρησιμο νομιζετε που μπορει να βοηθησει ευπροσδεκτο.

ευχαριστω προκαταβολικα.

Επισης μου ειπαν οτι με 150 ευρο βρηκαν δωματιο για 11 ημερες,οδικη μεταφορα απο την βαλκανικη χωρα τους συν εξοδα βιζας. τα παντα ολα δλδ εκτοσ απ οφαγητο..δεν σας ακουγετε περιεργο?

να ρωτησω περιοχη και ξενοδοχειο?
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Μήπως να ζητήσεις περισσότερες πληροφορίες και να γίνεις πιο συγκεκριμένος...
150ευρώ τα πάντα όλα???Και για 11 μέρες..??Αν τους έχουν πεί τέτοια τιμή τον Κάβο δεν βλέπω να τον αποφεύγουν, σε κάνα παγκάκι και να είναι κι ευχαριστημένες....
 

vasilis k

Member
Μηνύματα
27
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΕΛΒΕΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
καλησπερα παιδια θα ηθελα τις γνωσεις σας για το νησι της κερκυρας.

2 φιλες απο εξωτερικο θα επισκευτουν το νησι κα ιθα ηθελα να μο υπροτεινετε μεροι που πρεπει να δουν μεροι που πρεπε ινα αποφυγουν πχ στον καβο τους αγγλους.

οτιδηποτε χρησιμο νομιζετε που μπορει να βοηθησει ευπροσδεκτο.

ευχαριστω προκαταβολικα.

Επισης μου ειπαν οτι με 150 ευρο βρηκαν δωματιο για 11 ημερες,οδικη μεταφορα απο την βαλκανικη χωρα τους συν εξοδα βιζας. τα παντα ολα δλδ εκτοσ απ οφαγητο..δεν σας ακουγετε περιεργο?

να ρωτησω περιοχη και ξενοδοχειο?
Αποκλείεται να βρήκαν κάτι απλά υποφερτό σε αυτή την τιμή στην Κέρκυρα, δε ξέρω ποιό μπορεί να είναι το κόστος μεταφοράς από τη χώρα τους αλλά ακόμη κ σε camping για 10 ημέρες να μείνουν αυτό το ποσό δε φτάνει...κ εγώ για παγκάκι το κόβω...
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
θα ζητησω πληροφορειες γιατι κι εμενα περιεργο μου ακουγετε μεσα στον αυγουστο τοσα λιγα χρηματα....
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Για ρώτησε να μας πείς γιατί θα με φάει η περιέργεια...
Κοίτα να δείς, αν οι φίλες σου απ τα βαλκάνια είναι και λίγο εμφανίσιμες με 150ευρουλάκια έχει κάτι ωραιότατα μπαράκια, στύλ Ναυαγός,κτλ, που θα μπορούσαν να δουλέψουν και για τη διαμονή ναί, θα τους κάνουν μια καλή τιμή...Τώρα το φαγητό σίγουρα θα είναι έξτρα...;)
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Mια χαρά τιμή είναι... θα τις περάσουν με δουλεμπορικό από Δυράχιο και μετά τις κόβω να δουλεύουν σε κανένα κωλάδικο στον Κάβο... από εμάς τώρα τι άλλο περιμένεις να ακούσεις?
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
xχαχαχα πολλη γελασα με τα σχολια σας...

οντος ισχυει αυτο πο υ ανεφερα παραπανω οτι θα πανε με 150 ευρο 11 ημερεσ με μεταφορικα απ οβαλκανιακ αι εξοδα βιζας.και μου ανεφερε οτι το ταξιδιωτικο γραφειο που θα τισ στειλη ειναι πολλη αξιοπιστο.

θα σας δωσω και λινκ του γραφειου.
http://www.argus.rs/?jeziK=2

εσεισ απλα πειτε μου μεροι ποy πρεπει να πανε και τι να προσεχουν...εκτοσ απο τους δουλεμπορους
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom