μαντεψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο

North66

Member
Μηνύματα
4.313
Likes
5.071
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν μπορώ να πω δυστυχώς τίποτα άλλο... δέχομαι κάθε βράδυ απειλητικά τηλεφωνήματα από τη Μαφία του Δέντρου της Ολυμπιακής να μην τολμήσω να αποκαλύψω άλλα μυστικά του παιχνιδιού:xmas_cheesygrin:
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Πες...δώσε ινφο στο λαό!!! Omerta :xmas_cheesygrin:
 

Meredith

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη ή Βαρκελώνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Λος Άντζελες
Αντώνη σε είδα έφτασες 20.000 μπράβο!! 12.500 εγώ αισίως σήμερα...!!

Παιδιά κατάφερα και έβαλα το reload every.. ηχητική ειδοποίση πως την βάζω?!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αντώνη σε είδα έφτασες 20.000 μπράβο!! 12.500 εγώ αισίως σήμερα...!!

Παιδιά κατάφερα και έβαλα το reload every.. ηχητική ειδοποίση πως την βάζω?!!
Ευχαριστώ!
Ναι, τα έφτασα νομίζωβ...θα σιγουρευτώ όταν τα δώ στο λογαριασμό μου, προς Τρίτη μάλλον, έχω δεί τα 5.000 απο την περασμένη εβδομάδα.

Καλή συνέχεια, άνετα προλαβαίνεις για τις 20.000 αφού είσαι στα 12.500, ακόμη 3 φορές. Ηχητική ειδοποίηση δεν έχω ιδέα...Πάντα απο τη δουλειά παίζω έτσι κι αλλιώς και το έχω χαμηλομένο να μην ακούγεται η χριστουγενιάτικη μουσική.

Κάνε με φίλο!! :xmas_lol:

Α, 36 ήταν τώρα οι μπάλες για τους ενδιαφερόμενους.
 

Meredith

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη ή Βαρκελώνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Λος Άντζελες
θα μπουν όλα μην ανησυχείς.. ας τολμήσουν να μη τα βάλουν... προς το παρόν το κόβω για ρόδο φέτος με 51 ευρώ φόρους..

έχω βάλει κ στο τρυπάκι και την παρέα μου αλλά είναι ακόμα χαμηλά στα 5.000.. πρέπει να αναλάβω δράση και εκεί, χιχι!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
θα μπουν όλα μην ανησυχείς.. ας τολμήσουν να μη τα βάλουν... προς το παρόν το κόβω για ρόδο φέτος με 51 ευρώ φόρους..

έχω βάλει κ στο τρυπάκι και την παρέα μου αλλά είναι ακόμα χαμηλά στα 5.000.. πρέπει να αναλάβω δράση και εκεί, χιχι!
Τόσοι πολλοί είναι οι φόροι; Για Κάρπαθο πάντως απο Αθήνα το πήγαιν-έλα με φόρους είναι...18 ευρώ!! :xmas_mrgreen:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Είναι επιδοτούμενη η Κάρπαθος... γι αυτό...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.313
Likes
5.071
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Οι φόροι για εξαργύρωση στο Travelair είναι 60-70e για Άμστερνταμ/Κάιρο/Κωνσταντινούπολη/Τίρανα/Βελιγράδι/Σόφια/Βουκουρέστι/Λάρνακα, 50e για Ελλάδα και 10-20e για άγονα δρομολόγια.

Παιδιά κατάφερα και έβαλα το reload every.. ηχητική ειδοποίση πως την βάζω?!!
Δεν έχει αυτό το πρόγραμμα. Κατέβασε το Google Chrome Auto Refresh Plus και παίξε με τα Advanced Features & Options στην επιλογή Page Monitor.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
μόνο?!?! χμ... χμ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μόνο!!! :xmas_mrgreen:

Είναι επιδοτούμενη η Κάρπαθος... γι αυτό...
Θα σου λεγα τι επιδοτούμενη είναι που θές 180 ευρώ πήγαιν-έλα κανονικά, αλλά τέλος πάντων! Δεν έχουμε και άλλη επιλογή. Ευτυχώς που βγάζει η olympic Τα δέντρα και δε τα βγάζει καμιά άλλη και ευτυχώς που μας αφήνουν να συμμετέχουμε κι εμείς. Μπορούσαν να πούν τα ''επιδοτούμενα'' επειδή είναι ''επιδοτούμενα'' δε περιλαμβάνονται.... Άστα...

Οι φόροι για εξαργύρωση στο Travelair είναι 60-70e για Άμστερνταμ/Κάιρο/Κωνσταντινούπολη/Τίρανα/Βελιγράδι/Σόφια/Βουκουρέστι/Λάρνακα, 50e για Ελλάδα και 10-20e για άγονα δρομολόγια.


Δεν έχει αυτό το πρόγραμμα. Κατέβασε το Google Chrome Auto Refresh Plus και παίξε με τα Advanced Features & Options στην επιλογή Page Monitor.
Εγώ πάντως τα έφτασα τα 20.000!!! :haha: :haha: ;) :lol:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
άντε Αντώνη,ξεκίνα τώρα για μένα.
εγώ μόλις εφθασα τα 0.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.791
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom