μαντεψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
άλλα 3000 λύπουν από το λογαριασμό μου και μετά συνεχίζουμε με 3 family members...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μπράβο για το διπλό!:xmas_mrgreen:

Καλή συνέχεια με τους family αν και στην αρχή ήταν πολύ ευκολότερα τα πράγματα, τώρα έχει μεγάλη συμμετοχή το παιχνίδι!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Έλα ρε Firefox 9... Γιατί μας τα χαλάς...

by the way περάστηκαν και τα μίλια της προηγούμενης εβδομάδας
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
γ.μω το αργο μου ιντερνετ ...! μεχρι να ανοιξει το μαραφετι εχουν περασει οι νικητες .. αντωνη και φοιβο δεν κανετε και ενα ψυχικο και για εμενα;; :D :D :D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
γ.μω το αργο μου ιντερνετ ...! μεχρι να ανοιξει το μαραφετι εχουν περασει οι νικητες .. αντωνη και φοιβο δεν κανετε και ενα ψυχικο και για εμενα;; :D :D :D
Εγώ παραιτήθηκα απο τις προσπάθειες για την οικογένεια. Μάζεψα τα δικά μου και τα ψιλοπαράτησα. Αν πετύχω κανένα, παίζω για την αδερφή μου, αλλά πατάω στη τύχη (που δε βοηθάει).

Έχει γίνει δύσκολο, αν σκεφτείς πως στους 500, 1/10 να είναι τυχερός, τέλειωσε σε 5'' το παιχνίδι.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το θέμα έχει γίνει τελείως γελοίο μιας και οι θέσεις κλείνουν σε 10 το πολύ δευτερόλεπτα (δεν προλαβαίνεις ούτε να κλείσεις την ανανέωση), μπορεί και σε 5 όπως χτες με τα 1000 likes.

Δεν έχει νόημα πια να μετρά κανείς μπάλες. Ας μετονομάσουν οι υπεύθυνοι της OA το παιχνίδι σε ''μαντέψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο χωρίς δέντρο'':xmas_evil:

Y.Γ. Μήπως ξέρει κανείς refresher που να έχει shortcut key για το σταμάτημα της ανανέωσης? Χάνεις πολύτιμο χρόνο απανεργοποιώντας την ανανέωση.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Το θέμα έχει γίνει τελείως γελοίο μιας και οι θέσεις κλείνουν σε 10 το πολύ δευτερόλεπτα (δεν προλαβαίνεις ούτε να κλείσεις την ανανέωση), μπορεί και σε 5 όπως χτες με τα 1000 likes.

Δεν έχει νόημα πια να μετρά κανείς μπάλες. Ας μετονομάσουν οι υπεύθυνοι της OA το παιχνίδι σε ''μαντέψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο χωρίς δέντρο'':xmas_evil:

Y.Γ. Μήπως ξέρει κανείς refresher που να έχει shortcut key για το σταμάτημα της ανανέωσης? Χάνεις πολύτιμο χρόνο απανεργοποιώντας την ανανέωση.


Καλό! Έτσι κι αλλιώς οι ίδιοι γράφουν ''μαντέψτε πόσες μπάλες έχει το δέντρο μας σήμερα'', δεν ξέρω αν το γράφουν πάντα, αλλά πολλές φορές το έχω δεί.

Έχεις το ποντίκι πάνω στο Χ και όταν δείξει τη σελίδα απλά κάνεις κλικ...
 
Last edited by a moderator:

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ναι σωστά αλλά σε περιορίζει αν έχεις και άλλα πράγματα στην οθόνη και θες να τα περιηγηθείς με το ποντίκι. :xmas_wink:
Ωραίο θα ήταν να είχε ένα shortcut key πχ το DEL και να σταμάταγε έτσι η ανανέωση.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ναι σωστά αλλά σε περιορίζει αν έχεις και άλλα πράγματα στην οθόνη και θες να τα περιηγηθείς με το ποντίκι. :xmas_wink:
Ωραίο θα ήταν να είχε ένα shortcut key πχ το DEL και να σταμάταγε έτσι η ανανέωση.
Δε σε παίρνει ούτε να περιηγηθείς πλέον! Έτσι και ''λείψεις'' 1'', έχασες..
Πάντως ωραία ιδέα. Πούλα τη στη ms τώρα στις δύσκολες εποχές!! :xmas_mrgreen:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Πωπω το'χει αυτο η olympic, θελει να τους εχει ολους καθηλωμενους! Και τοτε που κλειναμε θεσεις στο αεροπλανο παλι μεσα σε ενα λεπτο και λιγοτερο ειχαν κλεισει οι θεσεις!
Και να'σαι απο πανω να περιμενεις, ειναι πολυυυ σπαστικο!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom