Τσεχική Δημοκρατία μαύρο θέατρο Πράγας

Eva_m

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Έχει παρακολουθήσει κάποιος κάποια παράσταση από το μαύρο θέατρο της Πράγας?? Αν ναι ποιό; Πρέπει να κλείσω εισιτήρια από νωρίς;
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Ναι κ ειναι απιστευτο μη το χασεις!!! εγω πηγα στο image black theatre που θεωρειται κ το κλασικο της Πραγας! Αρεσε ακομα κ στο φιλο μου που δεν ειναι το στυλ του! Black Theatre IMAGE Prague | Welcome δες εδω τις παραστασεις. Καποιοι προτινουν κ ta fantastika αλλα μας ειπαν οι ντοπιοι οτι ειναι πιο τουριστικο οποτε επιλεξαμε το παραπανω!
 

Eva_m

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Ναι κ ειναι απιστευτο μη το χασεις!!! εγω πηγα στο image black theatre που θεωρειται κ το κλασικο της Πραγας! Αρεσε ακομα κ στο φιλο μου που δεν ειναι το στυλ του! Black Theatre IMAGE Prague | Welcome δες εδω τις παραστασεις. Καποιοι προτινουν κ ta fantastika αλλα μας ειπαν οι ντοπιοι οτι ειναι πιο τουριστικο οποτε επιλεξαμε το παραπανω!
στην παράσταση black box??? δεν ξερωσε ποια παρασταση να παω
 

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Εγώ που είχα πάει στο image theatre η παράσταση που είδα είχε εκτός από μαύρο θέατρο και παντομίμα κάτι που με ψιλοχάλασε όχι γιατι δεν ήταν ωραίο αλλά γιατί περίμενα ότι θα δω αποκλειστικά παράσταση μαύρου θεάτρου.. Πολύ καλά λόγια έχω ακούσει για το Wow. Kάνε μία αναζήτηση στο ιντερνετ και γι'αυτό και διαλέγεις.
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Κ εγω εχω ακουσει τα καλυτερα για wow αλλα δεν ειχε παρασταση τις μερες που ημουν εκει. Εμενα δε με χαλασε η παντομιμα που υπηρχε μεσα..ειδα το the best of image που ηταν μια μειξη των καλυτερων απο χορους,παντομιμα κ μαυροθεατρικες αλλαγες.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ναι κ ειναι απιστευτο μη το χασεις!!! εγω πηγα στο image black theatre που θεωρειται κ το κλασικο της Πραγας! Αρεσε ακομα κ στο φιλο μου που δεν ειναι το στυλ του! Black Theatre IMAGE Prague | Welcome δες εδω τις παραστασεις. Καποιοι προτινουν κ ta fantastika αλλα μας ειπαν οι ντοπιοι οτι ειναι πιο τουριστικο οποτε επιλεξαμε το παραπανω!
ισως είναι λίγο υπερβολικό το ''απίστευτο'' αλλά ΟΚ , το image έχω δει και εγώ
 

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Εγώ είχα δει το Black Box. Ωραίο ήταν όπως είπα και πιο πάνω αλλά όταν έχεις προετοιμαστεί για κάτι και βγαίνει κάτι άλλο.. ε κάπως σου έρχεται.. Εγώ πίστευα ότι θα πάω και θα δω 1μιση ώρα μαύρο θέατρο αλλά τελικά ήταν μισή μισή με παντομίμα και το θέμα είναι ότι δεν στο λέει πουθενά ότι περιλαμβάνει και τέτοιο η παράσταση. Εν τέλη μια χαρά ωραία είναι η παράσταση απλά κάθε φορά που αναφέρεται το image theatre το λέω και για την παντομίμα έτσι ώστε όποιος θέλει να πάει να ξέρει τι θα δει ακριβώς.
 

MARRAKESH

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
μαυρο θεατρο της πραγας

τελος παντων... για το μαυρο θεατρο της πραγας πηγα κι εγω και ήταν πραγματικα παρα πολυ καλο. :clap:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Aπο ολα τα παραπάνω προηγείται και με διαφορα το latena magica. Δεν ειναι μαυρο θεατρο αλλα ειναι ιαφορετική και αξέχαστη εμπειρια.
Αν θες μονο μαυρο θεατρο πας wow ή image
 

tade_efi

Member
Μηνύματα
95
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Costiera Amalfinata
Ταξίδι-Όνειρο
ο γύρος του κόσμου
Καλησπέρα σε όλους!

Θέλω τη βοήθειά σας.. Πηγαίνω Πράγα για λίγες μέρες και θα θελα να παρακολουθήσω Μαύρο θέατρο!
Παρακαλώ όσους έχουν δει παραστάσεις Μαύρου θεάτρου, να προτείνουν ποιο θέατρο και ποια παράσταση είναι πιο ενδιαφέρουσα!

Σας ευχαριστώ όλους!
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Θεωρω οτι αυτο ειναι το πιο αντιπροσωπευτικο κ κλασικο της Πραγας... http://www.imagetheatre.cz/gr/. Tα υπολοιπα οσο το εψαξα κ μιλησα κ με ντοπιους ειναι λιγο πιο τουριστικα.Βεβαια γουστα ειναι αυτα..Εγω πηγα στο best of image.Δες στο προγραμμα ποια παρασταση σε βολευει.Παντως αν κ πηγα με αμφιβολια ενθουσιαστηκα παρα πολυ με το μαυρο θεατρο!Καλα να περασεις κ ο,τι θελησεις εδω ειμαστε.. :)
 

tade_efi

Member
Μηνύματα
95
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Costiera Amalfinata
Ταξίδι-Όνειρο
ο γύρος του κόσμου
Θεωρω οτι αυτο ειναι το πιο αντιπροσωπευτικο κ κλασικο της Πραγας... http://www.imagetheatre.cz/gr/. Tα υπολοιπα οσο το εψαξα κ μιλησα κ με ντοπιους ειναι λιγο πιο τουριστικα.Βεβαια γουστα ειναι αυτα..Εγω πηγα στο best of image.Δες στο προγραμμα ποια παρασταση σε βολευει.Παντως αν κ πηγα με αμφιβολια ενθουσιαστηκα παρα πολυ με το μαυρο θεατρο!Καλα να περασεις κ ο,τι θελησεις εδω ειμαστε.. :)
Απ' ό,τι είδα στο πρόγραμμα του image theatre οι μόνες παραστάσεις που βολεύει να δω είναι το Africania και το black box. Έχω δει όμως ότι υπάρχει και η αλίκη στη χώρα των θαυμάτων σε άλλο θέατρο. Ποιά θεωρείς ότι αξίζει περισσότερο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom