Τσεχική Δημοκρατία μαύρο θέατρο Πράγας

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Ψαξτο καλα δε θελω να σε επηρεασω...απλα κ εγω ημουν ετοιμη για την Αλικη οπου εκει πηγε κ το γκρουπ που ταξιδευα.Εμαθα ομως αυτο ,οτι ειναι ακρως τουριστικο με διπλασια τιμη κιολας!Μας οδηγησαν λοιπον καποιοι να παμε στο κλασικο θεατρο της Πραγας κ οτι δε θα το μετανιωσουμε!Κ οντως ετσι ειναι αλλα δεν πηγα κ στο αλλο για να κανω συγκριση...νομιζω οτι υπαρχει σχετικη συζητηση στο forum.ΓΙα το black box ακουσει επισης καλα σχολια.
 

chrismidas77

Member
Μηνύματα
8
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
καθε ταξιδι...
Καλησπέρα σε όλους!

Θέλω τη βοήθειά σας.. Πηγαίνω Πράγα για λίγες μέρες και θα θελα να παρακολουθήσω Μαύρο θέατρο!
Παρακαλώ όσους έχουν δει παραστάσεις Μαύρου θεάτρου, να προτείνουν ποιο θέατρο και ποια παράσταση είναι πιο ενδιαφέρουσα!

Σας ευχαριστώ όλους!
καλησπερα...εγω μολις γυρισα απο πραγα και ειδα το WoW.Ωραια εμπειρια αν δεν εχεις ξαναδει κατι παρομοιο,και αντιπροσωπευτικο για να παρεις μια ιδεα τι σημαινει μαυρο θεατρο!(προσεξε επειδη το εψαξα καλα πριν παω,κατι best of magic και τετοια,η' αντιστοιχα αλλα με μαριονετες,ειναι διαφορετικη ιστορια...δεν ειναι μαυρο θεατρο παντως!)
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Δεν υπηρχε μαριονετα στο magic,απλως μαυρο θεατρο με συνδυασμο μουσικοχορευτικων δρωμενων.Το θεατρο μαριονετας ειναι σε εντελως διαφορετικο σημειο της Πραγας.
 

chrismidas77

Member
Μηνύματα
8
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
καθε ταξιδι...
Δεν υπηρχε μαριονετα στο magic,απλως μαυρο θεατρο με συνδυασμο μουσικοχορευτικων δρωμενων.Το θεατρο μαριονετας ειναι σε εντελως διαφορετικο σημειο της Πραγας.
δεν ανεφερα πως υπαρχουν μαριονετες στο magic...
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
Bρήκα σήμερα αυτή τη σελίδα (τύπου groupon) απ' το οποίο έκλεισα σε εξαιρετική τιμή μαύρο θέατρο (όπως και κρουαζιέρα-δείπνο στη μισή τιμή) http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-11510--do-cerneho-divadla-za-199-kc-2-hry-a-64-terminu Μου έστειλαν και mail με τα εισιτήρια, οπότε δεν είχα πρόβλημα. Επειδή δεν έχει αγγλικά αλλά μόνο τσέχικα το έβαλα στο google chrome και μου το μετέφραζε αυτόματα. Πολύ καλή σελίδα για να γλιτώσουμε χρήματα :)
 

onoma meloys

Member
Μηνύματα
70
Likes
25
Bρήκα σήμερα αυτή τη σελίδα (τύπου groupon) απ' το οποίο έκλεισα σε εξαιρετική τιμή μαύρο θέατρο (όπως και κρουαζιέρα-δείπνο στη μισή τιμή) http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-11510--do-cerneho-divadla-za-199-kc-2-hry-a-64-terminu Μου έστειλαν και mail με τα εισιτήρια, οπότε δεν είχα πρόβλημα. Επειδή δεν έχει αγγλικά αλλά μόνο τσέχικα το έβαλα στο google chrome και μου το μετέφραζε αυτόματα. Πολύ καλή σελίδα για να γλιτώσουμε χρήματα :)
ήθελα να ρωτήσω.. τελικά πήγες θέατρο με αυτό το σάιτ ή είναι από αυτά που σου παίρνουν τα λεφτα και την κάνουν;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.679
Likes
50.536
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
ήθελα να ρωτήσω.. τελικά πήγες θέατρο με αυτό το σάιτ ή είναι από αυτά που σου παίρνουν τα λεφτα και την κάνουν;
Ναι πήγα και στο μαύρο θέατρο και στην κρουαζιέρα και ήταν ονειρικά!!! Και πολύ φτηνά βεβαίως... Μην το φοβάσαι :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom