Ταϊλάνδη μοναχικο ταξιδακι...

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
το ταξιδι αυτο ειναι πανακριβο.
παρε το αεροπλάνο μονος σου και πανω απο 1000 δεν πρόκειται να ξοδέψεις.
κανε την αρχη μιας και η χωρα ειναι πανευκολη -με γκρουπ θα τα παιξεις και θα ξοδευτεις.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
1000 δεν του φτάνουν ούτε για τα αεροπορικά για Μπανγκόκ, Πουκέτ και Κο Σαμούι αν θέλει να πάει φέτος το καλοκαίρι.
 
Μηνύματα
33
Likes
14
το ταξιδι αυτο ειναι πανακριβο.
παρε το αεροπλάνο μονος σου και πανω απο 1000 δεν πρόκειται να ξοδέψεις.
κανε την αρχη μιας και η χωρα ειναι πανευκολη -με γκρουπ θα τα παιξεις και θα ξοδευτεις.

Eυχαριστω ρενάτα
το είχα κοιτάξει να παω μονος μου, το καλύτερο που έβρισκα ήταν στα 800 euro που ούτε αυτό δεν πρέπει πλέον να παίζει.
Αν βάλεις και τις 2 εσωτερικές πτήσεις που έχει τις μεταφορές αεροδρόμια και ξενοδοχεία που τα τσέκαρα στο booking εκεί περίπου θα μου έβγαινε.
Το πολύ να γλιτονα 100 euro,,αν πήγαινα με φίλο και είχα καιρό πιο πριν να κάτσω να το σχεδιάσω θα έκανα φυσικά αυτό που λες.
Τώρα τελευταία στιγμή είναι λίγο δύσκολο.
Αλλωστε καλο είναι να υπάρχει και κάποιος ανθρωπος η ο ξεναγός σαν μια mini ασφάλεια αν κάτι χρειαστείς,,η για να ακούσεις και δυο πράγματα από αυτόν για την χωρα που σίγουρα δεν θα γνωρίζεις
Δεν το βλέπω κακό
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
mentora φυσικα και δεν ειναι κακο να πας με γκρουπ-να σου γλυτώσω χρηματα ήθελα και να κερδίσεις αυτονομια-μετα λοιπον απο το ταξιδι σου εχοντας τσεκαρει τα πράγματα την επομενη θα φύγεις μοναχος σου --ειμαι σιγουρη!
καλο ταξίδι και θα σου μεινει αξέχαστη η ομορφη ταυλάνδη!
 
Μηνύματα
33
Likes
14
Σε ευχαριστω πολύ ρενάτα οι συμβουλές σου είναι χρήσιμες
και γνωρίζω καλά αυτό που θες να μου πεις ,,
άλλωστε έχω πραγματοποιήσει μακρινό ταξίδι χωρίς γραφείο και μάλιστα 2 φορες με οργάνωση δικια μου και φίλων μου,,
έχει άλλη ομορφιά,νάσε καλά.:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
..μπορώ μονο να αλλάξω 2 μέρες πουκετ με 2 μέρες phi phi.
Αφου μπορεις , αλλαξε τες. Πολυ καλυτερα να μεινεις δυο μερες Πιπι παρα να πας ολοημερη εκδρομη και να μην ευχαριστηθεις. Ελπιζω να εχεις καλο καιρο οπως ειχα κι εγω περσι τον Ιουλιο.

Απο Σαμουι να μην χασεις την εκδρομη στο Koh Nangyuan , διαβασε τα παρακατω ποστ αν θελεις , ειναι απο τη συγκεκριμενη εκδρομη.

http://www.travelstories.gr/336979-post19.html
http://www.travelstories.gr/337497-post28.html
http://www.travelstories.gr/355362-post34.html
 

va5ilis

Member
Μηνύματα
125
Likes
1.251
Ταξίδι-Όνειρο
Το Εβερεστ
Mentoras,

μην το σκεφτεσαι καθολου. Ειχα παει Οκτωβριο που υποτιθεται δεν ειναι καλη εποχη λογω μουσωνων και περασαμε τελεια. Οι βροχες ειναι ζεστες και συνηθως το απογευμα και μετα απο λιγο σταματανε οποτε δεν σου χαλανε την μερα.
Δεν ξερω ποσες μερες θα κατσεις σε καθε μερος απλα μην κολλησεις με το γκρουπ εκτος αν βρεις καλη παρεα μεσα στο γκρουπ. Αν οχι η Ταυλανδη εχει πολλα να σου προσφερει αρκει να ψαξεις. Θα περασεις Super!

Chok Dee
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.054
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom