μπαλι ή κουβα

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Επομένως Babaduma συμφωνείς ότι θέλεις 1500-1600 ευρώ το άτομο για 10 μέρες ...χωρίς παραχωρήσεις!!
Αν υπολογίσεις αεροπορικά-βίζες-διαμονή-φαγητό-μασαζάκια-βόλτες, τόσο βγαίνει.
Νομίζω ότι δε θά'χεις κανένα πρόβλημα. Και στα καλά θα μένεις, και στα καλά θα τρως (αυτό δε σημαίνει ότι τα ακριβότερα είναι και τα καλύτερα βέβαια) και τα καλά θα κάνεις. Αν δεν κάνω λάθος, θ' ανηφορίσεις κατά Πορταριά μεριά, οπότε και εκεί μπορούμε να τα πούμε πιο λεπτομερώς...
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.098
Likes
1.716
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Θα είμαι μαζί σας στην Πορταριά και θα τα πούμε κι από κοντά...
 

antonella tza

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
παιδια καλησπερα χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους σας!!!!!θα ηθελα να κανω αλλη μια ερωτηση, γυρω στις 15 φεβρουαριου σκεφτομαι να παω στο μπαλι μπορειτε να μου δωσετε πληροφοριες για τον καιρο για εκεινη την περιοδο???δεν θα ηθελα να παω και να βρεχει συνεχεια και ολη μερα
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.098
Likes
1.716
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Δε μπορεί να σου απαντήσει κάποιος με σιγουριά για τον καιρό..
Είναι η περίοδος των βροχών, αλλά όπως παραπάνω λέει και η renata
δεν υπάρχει πρόβλημα με ..λίγο νεράκι. :xmas_wink:
 

antonella tza

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
το λιγο νερακι δεν με πειραζει ρε παιδια το να βρεχει ολη μερα ειναι το προβλημα!!!τελος παντων το ρισκο το πηρα και εκλεισα εχθες το βραδυ μεσω του booking.com στο ξενοδοχειο payogan vilas resort and spa με 60 euro τη βραδια για τις 15 φεβρουαριου
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.098
Likes
1.716
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
το λιγο νερακι δεν με πειραζει ρε παιδια το να βρεχει ολη μερα ειναι το προβλημα!!!τελος παντων το ρισκο το πηρα και εκλεισα εχθες το βραδυ μεσω του booking.com στο ξενοδοχειο payogan vilas resort and spa με 60 euro τη βραδια για τις 15 φεβρουαριου
Είσαι σίγουρη για την τιμή; Το βρίσκω 150 $ τη βραδιά για την ίδια ημερομηνία στο booking!!:xmas_eek:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.625
Likes
8.385
Ωραίο το τσαρδί!!! :xmas_lol: Πολύ καλή τιμή πέτυχες...αλλά πράγματι το booking γιατί το δίνει 150 ευρώ?
Βασικά όταν γυρίσεις με το καλό θα ήθελα τις εντυπώσεις σου!!! Καλά να περάσεις!!! :xmas_smile:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ωραίο το τσαρδί!!! :xmas_lol: Πολύ καλή τιμή πέτυχες...αλλά πράγματι το booking γιατί το δίνει 150 ευρώ?
Βασικά όταν γυρίσεις με το καλό θα ήθελα τις εντυπώσεις σου!!! Καλά να περάσεις!!! :xmas_smile:
150$ το δίνει. Μήπως η κοπέλλα εννοεί 60 ευρώ το άτομο? Έτσι βγαίνει...
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.098
Likes
1.716
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Ωραίο το τσαρδί!!! :xmas_lol: Πολύ καλή τιμή πέτυχες...αλλά πράγματι το booking γιατί το δίνει 150 ευρώ?
Βασικά όταν γυρίσεις με το καλό θα ήθελα τις εντυπώσεις σου!!! Καλά να περάσεις!!! :xmas_smile:
Μάλλον η τιμή δεν είναι για το δωμάτιο... αλλά για το άτομο και τα 150 $ είναι η πραγματική τιμή (120 ευρώ περίπου) που δίνει το booking. :xmas_rolleyes:
Αλλιώς δεν εξηγείται :xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek:
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.098
Likes
1.716
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Θα είμαι κι εγώ την ίδια περίοδο στο Μπαλί, που ξέρεις ...μπορεί και να συναντηθούμε!:xmas_smile:
Καλά να περάσεις:xmas_smile:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.587
Μέλη
38.998
Νεότερο μέλος
Gio_Kar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom