μπαλι ή κουβα

antonella tza

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
καλησπερα και παλυ παιδια!!!λοιπον οπως σας ειπα εκλεισα στο payogan villas resort and spa πρως 64 euro το ατομο, το μονο πραγμα που με ανησυχει ειναι οτι θα βρισκομαι στο μπαλι την περιοδο των βροχοπτωσεων (15 φεβρουαριου) και δεν θα ηθελα με τιποτα να βρεχει ολη μερα θα ξενερωσω ασχημα!!! υπαρχουν φορες που σκεφτομαι ακομα κ την ακυρωση και αλλαγη προορισμου για την κουβα παραδειγμα!!!αλλα εχω διαβασει τοσο ωραια πραγματα απο το forum για το μπαλι που δεν ξερω αν θα επρεπε να το ρισκαρω????
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.624
Likes
8.383
καλησπερα και παλυ παιδια!!!λοιπον οπως σας ειπα εκλεισα στο payogan villas resort and spa πρως 64 euro το ατομο, το μονο πραγμα που με ανησυχει ειναι οτι θα βρισκομαι στο μπαλι την περιοδο των βροχοπτωσεων (15 φεβρουαριου) και δεν θα ηθελα με τιποτα να βρεχει ολη μερα θα ξενερωσω ασχημα!!! υπαρχουν φορες που σκεφτομαι ακομα κ την ακυρωση και αλλαγη προορισμου για την κουβα παραδειγμα!!!αλλα εχω διαβασει τοσο ωραια πραγματα απο το forum για το μπαλι που δεν ξερω αν θα επρεπε να το ρισκαρω????
Τώρα έκλεισες! Άστο! Κι εμένα μου έχει τύχει να πάω σε εξωτικό νησί τον δικό τους χειμώνα με όλα τα παρελκόμενα (βροχές, ψύχρα, κρύα θάλασσα, νύχτωνε νωρίς) αλλά δεν με πτόησε καθόλου! Άλλωστε όπως έχει γίνει ο καιρός ούτε Αύγουστο σε ελληνικό νησί δεν θα είσαι απολύτως σίγουρη τι καιρό θα βρείς! Πήγαινε και να περάσεις καλά!!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
το μονο πραγμα που με ανησυχει ειναι οτι θα βρισκομαι στο μπαλι την περιοδο των βροχοπτωσεων (15 φεβρουαριου) και δεν θα ηθελα με τιποτα να βρεχει ολη μερα θα ξενερωσω ασχημα!!! υπαρχουν φορες που σκεφτομαι ακομα κ την ακυρωση και αλλαγη προορισμου για την κουβα παραδειγμα!!!αλλα εχω διαβασει τοσο ωραια πραγματα απο το forum για το μπαλι που δεν ξερω αν θα επρεπε να το ρισκαρω????
Στο Μπαλι ποτε δεν βρεχει ολη μερα.Συνηθως το ραντεβου με τη βροχη ειναι απογευματινες ωρες και βρεχει καταρακτωδως για μιση με μια ωρα.
Και γω ειχα αυτη την αμφιβολια με τον καιρο πριν παω (νοεμβριος-δεκεμβριος 2010) αλλα η βροχη καμμια μερα δεν μας χαλασε τα σχεδια.
Υπηρχαν μερες που δεν εβρεξε και καθολου η εβρεξε μονο βραδυ.

Σε αντιθεση με το Λομποκ που οταν αρχισει να βρεχει ξεχναει να σταματηση.
 

antonella tza

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
δηλαδη ρε παιδια δεν θα εχω τοσο προβλημα με την βροχη αποτι φαινεται!!! ετοιμαζω βαλιτσες λοιπον για μπαλι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.330
Μηνύματα
888.542
Μέλη
38.996
Νεότερο μέλος
Fajan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom