ξενωνας μικρος βοριας?(πορταρια-πηλιο)

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Ξερει κανεις κατι για τον συγκεκριμενο ξενωνα(αν ειχε διαμηνει ή περάσει απο εκει που ειναι, δηλαδη να τον εχει δει εστω και εξωτερικα)? Εκλεισα τελικα εκει επειδη βρηκα πολυ καλη τιμη:clap: για την περιοδο της πρωτοχρονιας και με βαση τις εικονες και τις παροχες,παραξενευτικα :rolleyes::rolleyes::rolleyes: με την τιμη! Γι'αυτο ρωταω μηπως καποιος απο εμας ειχε εμπειρια με τον συγκεκριμενο. Ευχαριστω.

Η περιοχη ειναι Agias Taksiarxis πορταρια.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ξερει κανεις κατι για τον συγκεκριμενο ξενωνα(αν ειχε διαμηνει ή περάσει απο εκει που ειναι, δηλαδη να τον εχει δει εστω και εξωτερικα)? Εκλεισα τελικα εκει επειδη βρηκα πολυ καλη τιμη:clap: για την περιοδο της πρωτοχρονιας και με βαση τις εικονες και τις παροχες,παραξενευτικα :rolleyes::rolleyes::rolleyes: με την τιμη! Γι'αυτο ρωταω μηπως καποιος απο εμας ειχε εμπειρια με τον συγκεκριμενο. Ευχαριστω.

Η περιοχη ειναι Agias Taksiarxis πορταρια.

έχεις το link του ξενώνα ?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
καλός φένεται αλλά από τιμές απο 120 εως 280 δεν νομίζω οτι είναι και super οι τιμές για τις γιορτές ..
το σημείο είναι πολύ καλό !!!!!!!!!!! πάντως
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Παιδια οταν αυτο που εκλεισα ειναι μικρη σουϊτα σε δυο επιπεδα με
Ανέσεις: Θέρμανση, Κλιματισμός, Τηλέφωνο, Internet, T.V., Τζάκι, Μπαλκόνι, Ντους, υδρομασάζ (κάθετο), Σαλόνι με καναπέ (κρεβάτι), Μικρή τραπεζαρία, Διπλό κρεβάτι, Room service (υπηρεσία δωματίου), Πρωινό alla-card, Μίνι μπαρ, Amenities, Shower facilities και ολα αυτα την περιοδο της πρωτοχρονιας με 100 ευρω....την στιγμη που εκανα ερευνα αγορας για ξενωνα(αυτο που εκλεισα λεει οτι ειναι junior suite!) με τζακι και δεν επεφταν κατω απο 120 ευρω(μεμονομενες περιπτωσεις),με τις περισσοτερες να ειναι 140,150 και για τις παροχες που εχει αυτο που εκλεισα εκαναν μεχρι και 180, τοτε πιστευω οτι εκανα καλο deal!
*εξαιρω περιπτωσεις που βρηκα απο 60 - 80 ευρω(3 περιπτωσεις αν θυμαμαι καλα)με τζακι αλλα ηταν σε πολυ απομονομενο μερος(πραγμα που αν δεν ηταν εγκυος η γυναικα μου δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα, αλλα καλυτερα καπου ποιο κεντρικα - βλ.Πορταρια - και που δυσκολα θα χρειαστεις αλυσιδες ή να αποκλειστεις, παρα καπου ναι μεν πανεμορφα στη φυση αλλα με την περιπτωση χιονιου να αποκλειστεις ή να μπαινεις σε ταλαιπωρια με μετακινησεις δυσκολες μεγαλη). Ετσι οπως σας τα ειπα δεν ειναι καλα?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
σωστη έρευνα και άριστη επιλογή για 100 ευρώ
και μην αγχώνεσαι στην πορταριά για να χρειαστείς αλυσίδες το βλέπω λίγο δύσκολο οσο χιόνι και να ρίξει
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Αν λάβεις υπ' όψιν σου τις τιμές που κυμαίνονται οι ξενώνες για το διάστημα που σε ενδιαφέρει αλλά και γενικότερα, συν την κατάσταση της γυναίκας σου, ε, μην το ψάχνεις και πολύ. Πάρα πολύ καλά είναι!!!!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Παιδια οταν αυτο που εκλεισα ειναι μικρη σουϊτα σε δυο επιπεδα με
Ανέσεις: Θέρμανση, Κλιματισμός, Τηλέφωνο, Internet, T.V., Τζάκι, Μπαλκόνι, Ντους, υδρομασάζ (κάθετο), Σαλόνι με καναπέ (κρεβάτι), Μικρή τραπεζαρία, Διπλό κρεβάτι, Room service (υπηρεσία δωματίου), Πρωινό alla-card, Μίνι μπαρ, Amenities, Shower facilities και ολα αυτα την περιοδο της πρωτοχρονιας με 100 ευρω....την στιγμη που εκανα ερευνα αγορας για ξενωνα(αυτο που εκλεισα λεει οτι ειναι junior suite!) με τζακι και δεν επεφταν κατω απο 120 ευρω(μεμονομενες περιπτωσεις),με τις περισσοτερες να ειναι 140,150 και για τις παροχες που εχει αυτο που εκλεισα εκαναν μεχρι και 180, τοτε πιστευω οτι εκανα καλο deal!
*εξαιρω περιπτωσεις που βρηκα απο 60 - 80 ευρω(3 περιπτωσεις αν θυμαμαι καλα)με τζακι αλλα ηταν σε πολυ απομονομενο μερος(πραγμα που αν δεν ηταν εγκυος η γυναικα μου δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα, αλλα καλυτερα καπου ποιο κεντρικα - βλ.Πορταρια - και που δυσκολα θα χρειαστεις αλυσιδες ή να αποκλειστεις, παρα καπου ναι μεν πανεμορφα στη φυση αλλα με την περιπτωση χιονιου να αποκλειστεις ή να μπαινεις σε ταλαιπωρια με μετακινησεις δυσκολες μεγαλη). Ετσι οπως σας τα ειπα δεν ειναι καλα?
Πολύ καλή περίπτωση,δεδομένου ότι εκείνη την περίοδο οι τιμές εκτοξεύονται στα ύψη σ'αυτά τα μέρη:roll:,μπήκα στην ιστοσελίδα και είδα τις φωτο...όντως φαίνεται πολύ προσεγμένο!θα το έχω κι εγώ στα υπόψην,η Πορταριά έχει το πλεονέκτημα ότι δεν απέχει πολύ από την πόλη του Βόλου,απολαμβάνεις την διαμονή σου στη φύση,στο βουνό και ταυτόχρονα είσαι σε απόσταση αναπνοής από την πόλη αν χρειασθείς κάτι.
Νομίζω ότι έκανες πολύ καλή επιλογή:clap:
 

satur

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Πολύ όμορφος ξενώνας. Ήταν να κλείσω κι εγώ αλλά θεωρώ απαράδεκτο ιδίως όταν έχεις οικογένεια με μικρά παιδιά το πρωινό να σερβίρεται μετά τις 10:00.
 

dionysisrks

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδια καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Πήγε τελικά κανείς στον ξενώνα; vaggelakos μήπως μπορείς να μας πεις εντυπώσεις γιατί έχω κλέισει κι εγώ για εκεί;
 

loupi

New Member
Μηνύματα
3
Likes
7
apantisi de eida pouthena alla epeidi kuriaki tha eimai ekei uposxomai analutikes entupvseis molis epistrepsw an kai sto booking.com gia to sugkekrimeno xenwna exei kapoia sxolia pelatwn ta opoia omws mou dinoyn tin entypwsi anaxiopistwn plhroforiwn:roll::roll::roll:.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom