ξενωνας μικρος βοριας?(πορταρια-πηλιο)

loupi

New Member
Μηνύματα
3
Likes
7
επεστρεψα. ναι συγνωμη panpan είχα ξεχαστεί. λοιπόν σας έχω τα πιο φρέσκα νέα για το ξενώνα. είναι απλά γραφικότατος, με απίστευτη θέα, πολλές διευκολύνσεις τέλειο φαγητό στο εστιατόριο σε σημείο που να μετανιώνουμε όταν πηγαίναμε αλλού, πάρκινγκ άνετο, υπέροχη συμπεριφορά των ιδιοκτητών, πολύ καλή εξυπηρέτηση του προσωπικού. πραγματικά κάθε μία ώρα μας χτυπούσαν την πόρτα για να ελέγξουν το τζάκι αν εσβησε, μας προμήθευαν συνεχώς με ξύλα έξω από την πόρτα μας φρόντιζαν για όλα και γενικά είχαν άψογη συμπεριφορά. τα αρνητικά που έχω να χρεώσω είναι ότι απο το χωριό για να ανέβεις στο σημείο που είναι ο ξενώνας ο δρόμοσ είναι πολύ άσχημος ένα απλό επιβατικό ζορίζεται είναι χωματόδρομοσ με απότομες στροφες με πολλές λακούβες επίσης το σημείο είναι λίγο απομονωμένοεπέιδή όμως ο ξενώνας μπορεί να σου προσφέρει τα πάντ(πολύ καλό φαγητό, και ποτό σε ήσυχο μπαρ με τέλεια θέα) κ ίδιώς αν σκοπόσ του ταξιδιού είναι ξεκούραση και χαλάρωση τότε είναι η ιδανική επιλογή.
 

dionysisrks

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
loupi ευχαριστουμε πολυ για τις πληροφορίες. μπορεις να μας πεις και δυο λογια για το δωμάτιο? σε ποιο έμεινες?
 

loupi

New Member
Μηνύματα
3
Likes
7
Εμεινα στα λιονταρια παιδια πραγματικα δεν εχω λογια 4 μερες και καθε πρωι φευγαμε για βολτα το μεσημερι επιστρεφοντας ειχαμε το τζακι αναμμενο καθε μερα καθαρες πετσετες και μπουρνουζια και ενα σπιτι που μοσχομυριζε καθαριοτητα. δεν εχω λογια πρωτη φορα συναντησα τοση εξυπηρετηση. το δωματιο ηταν πολυ καλογουστο και ιδιαιτερο, με πετρα και ξυλο φτιαγμενο. το ντουζ-υδρομαζαζ στον πανω οροφο το wc στον κατω. σαλονακι ειχε επισης κατω. κρεβατι ανετο. ολα ειναι ολοκαινουργια και σχεδον αχρησιμοποιητα ο ξενωνας λειτουργει απο τπ καλοκαιρι μου ειπαν. ααα να σημειωσω οτι απο τουσ ιδιοκτητεσ ειχαμε οσεσ πληροφοριεσ χρειαζομασταν για να κυκλοφορησουμε και που να παμε και πως και που αλλου να φαμε (να συγκρατησετε οτι οι ιδιοι οπως ειπα παραπανω έχουν και εστιατοριο ομως ,με μεγαλη ανιδιοτελεια μασ ειπαν οσα χρειαζομασταν) :clap::clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom