Ιταλία Κροατία Πορτογαλία οικονομικά πακέτα για ομαδικά ταξίδια

Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Χαίρετε Χαίρετε! Αποφάσισα ότι φέτος θέλω να ταξιδέψω πολύ το καλοκαίρι και μιας και κανείς δεν έχει όρεξη για περιπλανήσεις στην Ευρώπη μάλλον θα αρκεστώ σε μια οργανωμένη εκδρομή αλλά μόνη. Είμαι ανάμεσα σε Λισσαβονα, Σικελία ή Δαλματικές Ακτές. Ωστόσο τα μονόκλινα σε τέτοια πακέτα είναι πολύ πιο ακριβά από ό,τι περίμενα. Μήπως έχετε υπόψη σας κανένα πιο "βολικό" ταξιδιωτικό γραφείο; Πότε είναι η καλύτερη περίοδος να κλείσω ένα πακέτο για Αύγουστο, μόλις βγούν οι προσφορές ή την τελευταία στιγμή πριν το ταξίδι;
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Γιατί δεν δοκιμάζεις να κλείσεις μόνη σου εισιτήρια και ξενοδοχείο; Για παράδειγμα, το ξενοδοχείο που μείναμε εμείς πέρσυ το βρίσκεις σε πολύ καλή τιμή (13-18 Αυγούστου με 360 ευρώ). Υπολόγισε και άλλα 200 ευρώ περίπου τα εισιτήρια και... έφυγες!!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.105
Ως προς Λισαβώνα κοίταξε και το Kyklos travel.Ειδικεύεται στην Ιβηρική.Είναι αρκετά καλό πρακτορείο.
 
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Γιατί δεν δοκιμάζεις να κλείσεις μόνη σου εισιτήρια και ξενοδοχείο; Για παράδειγμα, το ξενοδοχείο που μείναμε εμείς πέρσυ το βρίσκεις σε πολύ καλή τιμή (13-18 Αυγούστου με 360 ευρώ). Υπολόγισε και άλλα 200 ευρώ περίπου τα εισιτήρια και... έφυγες!!!
Αρχικά αυτό σκέφτηκα και εγώ, απλά το ταξιδιωτικό, κατά τη γνώμη μου, προσφέρει περισσότερη ασφάλεια σε κάποιον που δεν έχει εξοικιωθεί με τα ταξίδια στο εξωτερικό....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.783
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom