Γαλλία παρισι

sotiris_33

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπερα σε λιγες μερες θα παω παρισι . θα ηθελα να μ πειτε που θα ηταν καλυτερα να μεινω θελω κεντρο αλλα να εχει κ νυχτερινη ζωη..4 μερες ειναι μην ειμαι μεσα σε ενα μετρο...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Sotiris 33 είσαι μεγάλο παιδί ... τι ερωτήσεις είναι αυτές ???????

γραψε Παρισι στην αναζήτηση πάνω δεξιά στην μπάρα και θα σου βγάλει ενα κατεβατό με θέματα που αφορούν το Παρίσι .
Διάβασε και επέλεξε μονος σου αυτό που θές .

Εμείς μπορούμε να σε βοηθήσουμε επιπλέον αν θες αλλά θα πρέπει
να μας πείς τι budget διαθέτεις για διαμονή και ημερομηνίες .
Και αφου σου αραδιάσουμε ενα κατεβατόξενοδοχεία στο τέλος μην ξεχασεις να πείς ευχαριστώ
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εγώ έμενα ανάμεσα στην Όπερα και τη Μονμάρτη, δε ξετρελάθηκα. Προτείνω St Germain, Odeon. Έχει πολλά μπαράκια, εύκολη πρόσβαση στο λοιπό Παρίσι. Έχουν ξαναειπωθεί πολλά, το κέντρο του Παρισίου είναι τεράστιο. Κάνε κλικ πάνω στο "Παρίσι" για να σου βγάλει ιστορίες που έχουν γραφτεί για αυτό εδώ στο φόρουμ. Επίσης πάνω δεξία στην "αναζήτηση" θα βρεις διάφορα τόπικ που έχει συζητηθεί αναλυτικότατα το θέμα διαμονής. Ιδιαίτερα σου προτείνω να λάβεις σοβαρά υπ'όψιν τα σχόλια των μελών taver και ΕΡΣΗ, απ'ό,τι έχω καταλάβει το κατέχουν το Παρίσι. Καλά να περάσεις!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
συγγνωμη παιδια αλλα δεν εχω ξανα μπει στο σαιντ αν ειναι δυσκολο το ολο θεμα ..οκ!!
Χααχ! Δεν είναι δύσκολο απλώς έτυχες τώρα στην περίσταση, είναι κάποιοι προορισμοί (Παρίσι, Λονδίνο, Ρώμη, Βερολίνο κοκ) που έχουν συζητηθεί τοοοοσο αναλυτικά και τόσες πολλές φορές που καμιά φορά γίνεται κουραστικό. Για ρίξε μια ματιά σ'αυτά που σου είπαμε, θα βοηθηθείς πάρα πολύ! Και φυσικά μετά ό,τι χρειαστείς χαρά μας.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
συγγνωμη παιδια αλλα δεν εχω ξανα μπει στο σαιντ αν ειναι δυσκολο το ολο θεμα ..οκ!!
Βρε ασε τις συγνωμες... αφου θες nightlife νομιζω πως πρεπει να κινηθεις προς quartier latin, st germain. Αλλα δωσε και τις πληροφοριες που λεει ο XRISTOS71 για καλυτερη εξυπηρετηση... μη μας λες ο,τι σε στελνουμε στα ακριβα τα μερη...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Booking.com: Best Western H
καλημερα τι γνωμη εχετε για αυτο το ξενοδοχειο ειναι σε καλο σημειο ωστε να κανω κρατηση ? ευχαριστω
Μια χαρά μου φαίνεται το ξενοδοχείο από κάθε άποψη! Εγώ έμενα πολύ πιο μακριά (μισή ώρα με το μετρό) και δεν είχα πρόβλημα, φαντάσου σ'αυτό. Αν θες μια γνώμη, μην παρασύρεσαι από ατραξιόν τύπου "απέχει 2 λεπτά από το Λούβρο" ή "έχει τον Πύργο του Αιφελ στα πόδια σου" κλπ, οπότε μη σε προβληματίζει που δεν είναι δίπλα σε κάποιο πολύ δημοφιλή τουριστικό πόλο έλξης. Μια χαρά είναι το ξενοδοχειάκι και δες και τα σχόλια, πολύ θετικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom