περιηγηση στο ΠΑΡΙΣΙ!

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Με πρόλαβατε...
Οι μέρες είναι σχεδόν ίδιες και αν μια μέρα χαθεί αναπληρώνεται και όλες οι εκλογές κλ γίνονται σε μη εργάσιμο χρόνο...καμία σύγκριση, καμία σχέση...
Έχετε δίκιο. Οι μέρες είναι περίπου ίδιες.
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Με πρόλαβατε...
Οι μέρες είναι σχεδόν ίδιες και αν μια μέρα χαθεί αναπληρώνεται και όλες οι εκλογές κλ γίνονται σε μη εργάσιμο χρόνο...καμία σύγκριση, καμία σχέση...
ΑΝ και θα μας μαλώσουν γιατί είμαστε εκτος θέματος ...2 μήνες το καλοκαίρι είναι οχι 3 τα μαθήματα σταματούν αλλά εμείς είμαστε στα γραφεία για αποτελέσματα , εγγραφές κτλ και κάθε πέμπτη όλα τα γραφεία στα Λύκεια και τα Γυμνάσια της χώρας είναι ανοιχτά ...εμείς κυλιόμενα τα ανοίγουμε ...οι εκλογές δεν γίνονται κάθε χρόνο ...αλλά ακόμα και αν οι διακοπές είναι ίδιες σε διάρκεια (που δεν είναι)πράγματι καμια σύγκριση καμία σχέση στα χρήματα αλλά το κυριότερο στις συνθήκες εργασίας ούτε συρτάρι δεν έχουμε πολλές φορές στα γραφεία τρύπες να αφήσουμε τα βιβλία μας ..καλά να μην μιλήσω για υπολογιστές πλέον δεν μας αφήνουν να βγάλουμε για οικονομικούς λόγους ούτε φωτοτυπίες για να αναπληρώσουμε αυτά τα τρισάθλια βιβλία ...όπως επίσης πληρώνουμε για να επιμορφωθούμε πολλοί απο μας !Στο εξωτερικό και στο βέλγιο είμαι σε θέση να το γνωρίζω γιατί έχω γνωστή μου εκεί οι εκπαιδευτικοί έχουν και βοηθούς!!!Η γνωστή μου παίρνει 2500 και είναι βοηθός χωρίς μάλιστα πανεπιστημιακή εκπαίδευση !!!
Ευχαριστώ..
 

Konstantinos p

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
στειλε μου το mail σου να στο στειλω καλυτερα κ με περισσοτερες λεπτομερειες οπως το κανα εγω.... δεν θα χρειαστει να ψαξεις τιποτα, τα εχω γραμμενα ολα εκει..
χρειαζετε ομως να εχεις χαρτη μαζι σου για να τα βλεπεις κ στον χαρτη και να τα ακολουθας ... ;);):D
Στείλε τα και σε μένα αν μπορεις νεράιδα, που φευγω σε λιγες ωρες!!

(Το e-mail αφαιρέθηκε από τη διαχειριστική ομάδα καθώς απαγορεύεται η παράθεση προσωπικών στοιχείων σύμφωνα με τους όρους χρήσης)
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.813
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
κkonstantinos p καταρχήν απαγορεύεται να γράφουμε τα προσωπικά μας μειλ δημόσια.
κατά δεύτερον μακάρι η νεράιδα να δει το μήνυμά σου (έχει να ποστάρει εδώ και ένα χρόνο ακριβώς)
και να σου απαντήσει εδώ για να δούμε όλοι μας τις λεπτομέρειες που αναφέρει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.704
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom