περι κινήτρων.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Δεν ειπα οτι καταλαβα αυτο..ισα-ισα... απλως συμπληρωσα.. Α,πολυ παρεξηγιαρικοι εχετε γινει εδω μεσα...:bleh:


Για να παραμείνουν τα "αίματα" αναμμένα...τέτοια ώρα:bleh::haha:
εσυ κυριε ολο ριχνεις λαδι στη φωτια και μετα το παιζεις παναγιτσα...:roll::bleh::bleh::bleh:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ε,κερασε κι ενα ουισκακι τοτε...:D
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
και παρέθεσες και λάθος αυτό που είπα,όχι όταν μένει πέραν του ωραρίου,μην τα διαστρεβλώνεις,,δες καλά τι έγραψα,όταν κάθονται και κουβεντιάζουν και ακουν τον βαρέως πάσχοντα αυτό που είναι στο κατώφλι του θανάτου και είναι ΜΟΝΟς,δεν έχει κανέναν να τον αποχαιρετήσει,αυτό είπα
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
εσυ κυριε ολο ριχνεις λαδι στη φωτια και μετα το παιζεις παναγιτσα...:roll::bleh::bleh::bleh:
Δόξα τον Σαι Μπάμπα...αμμμμ...oμμμμμ:clap::clap:

Ε,κερασε κι ενα ουισκακι τοτε...:D

Έχω ένα 12αρι,αλλά είσαι σίγουρη;;
το χρώμα του μου θυμίζει τα νερά του Γάγγη:bleh::bleh:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Καλα βρε και συ,ακου παρεθεσα λαθος...Πολυ σοβαρα τοχετε παρει!!!:bleh:
Απλως προσθεσα κι αλλα παραδειγματα,δεν σε κατηγορησα...Φιλικα τελειως..:)
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ε αμα θυμιζει τα νερα του Γαγγη,τοτε ακομα καλυτερα...:clap:
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
αααααα, τα πουλακια μου εδω μου κρυβοσαστε και αρχισατε το λακριντι? φτου σας! φαμεκ απο σενα τουλαχιστον δεν το περιμενα, πεφτω απο τα συννεφα!
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Πουσαι ρε Χρηστο???
Ελα,αμαν κι αλλος ενας που πηγε Ινδια μαζι με μενα!!
Φτου σου μαζοχα!!Σε ειδα εσενα καλα..Ειχες ξυραφακια πανω σου και κοβοσουνα!!:bleh:
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
σα δε ντρεπεστε λεω γω με εχετε εδω μεσα ανασα κατινακι, σκασε και γραφε!
καλα ξεκινατε ολοκληρο νταλαβερι με αφορμη τα δικα μου, και δε λετε μια κουβεντα. και γω σας θελω και για φιλους...
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
λοιπον ωραια τα λες δαφνη αλλα ξεχνα οτι υπαρχουν και ατομα μαζοχιστικα και αυτοκαταστροφικα.. και ειναι μεγαλο το ποσοστο... και ας ακουγεται παρατραβηγμενο..
πολλοι ειναι οι ανθρωποι που δεν αγαπουν πραγματικα τον εαυτο τους.. πχ.. καπνιζουν και ας τους σκοτωνει...
ετσι και τι πειραζουν καποια χιλιαδες μικροβια .. η οι διαρροιες?
εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να περνουν καλα σε μια εκδρομη οταν εχουν διαρροιες και πονους... και φυσικα δεν εχεις μετα απο αυτα και καμια διαθεση..
και μεσα σε ολα αυτα ανακαλυπτουν και τον ανωτερο εαυτο τους....
προσωπικα πιστευω οτι ατομα που παρολο που αρρωστουν λενε οτι το απολαμβανουν... ειναι διαταραγμενα και ας μη το ξερουν..

είναι μια άποψη και αυτή και στα πλαισια του διαλόγου είναι σεβαστή,αν φυσικά δε λέγεται με υποτιμιτική διάθεση...για αυτό και έβαλα και μια τελευταια παυλα λέγοντας ότι μπορει να υπαρχουν και άλλα που δεν έχω σκεφτει
δεν μπορώ όμως να δεχτώ ότι όλοι όσοι πραγματοποιησαν ριψοκινδυνα ταξίδα και έβαλαν τον εαυτό τους σε αυτή τη διαδικασία είναι άτομα ψυχολογικά διαταραγμενα ...υποψιαζομαι ότι υπάρχουν λόγοι που οι δικές μου καιραιες δεν πιανουν μεν, αλλά υπάρχουν ισως και αυτους προσπαθω να αφουγκραστώ.
Δεν ξέρω κατά ποσο είναι ισχυροι ....για άλλους μπορει να μη λένε τίποτα και για άλλους να είναι σημαντικότατοι....τώρα επανερχόμενη στο αγαθό της υγειας ,φυσικά ο καθένας έχει το δικαιωμα της αυτοδιάθεσης...(αληθευει απόλυτα αυτό?αν ας πουμε ένας ψυχικά "υγιής"άνθρωπος αποφασίσει να προβει σε ευθανασία για να μην υποφερει απο μια ανιατη αρρώστια ,έχει το δικαιωμα να το κάνει?στις περισσότερες χώρες του κοσμου νομίζω πως όχι αλλά ας μην πάμε τόσο μακριά...)Τελικά αυτή η περιβόητη κοινη λογική δεν ειναι και τόσο κοινη ,αυτό το συμπερασμα βγάζω για την ώρα.Λογικό είναι μάλλον αυτό που πραγματώνει τις επιθυμιες μας όταν δεν βλάπτει τον άλλο ,αλλά κι αυτό ψέμα είναι....ακόμα και η λακ που βάζουμε στα μαλλιά βλάπτει τον πλανητη άρα και τον "αλλο"
το μόνο που μας μένει λοιπον είναι η επικοινωνια ,μπας και έρθουμε λίγο πιο κοντά ,σε όποιο μέσο και με όποιο τροπο ,μπας και η δική μας λογική έρθει και βρει κάποτε σημεια σύγκλισης με τη λογική των άλλων,όχι για να γίνουμε όλοι ίδιοι αλλά για να επωφεληθουμε .....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.012
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom