πληροφοριες για διαμονη στην ελατη

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
καλησπερα! Φετος τα Χριστουγεννα αποφασισαμε να μην παμε στο εξωτερικο και να προτιμησουμε τις χιονισμενες βουνοκορφες της χωρας μας. Μια σκεψη ηταν η Ελατη.Εδω ειναι που χρειαζομαι την βοηθεια σας μιας και ειναι η πρωτη φορα που επισκεπτομαστε το μερος. Οποιαδηποτε πληροφορια θα ειναι πολυτιμη.:p:p
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
καλησπερα! Φετος τα Χριστουγεννα αποφασισαμε να μην παμε στο εξωτερικο και να προτιμησουμε τις χιονισμενες βουνοκορφες της χωρας μας. Μια σκεψη ηταν η Ελατη.Εδω ειναι που χρειαζομαι την βοηθεια σας μιας και ειναι η πρωτη φορα που επισκεπτομαστε το μερος. Οποιαδηποτε πληροφορια θα ειναι πολυτιμη.:p:p
Για ριξε μια ματια

http://www.hotelsintrikala.gr/hotel...a-guest-houses-in-elati-trikala-19-165-gr.htm
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Ευαγγελια, μπορεις να μεινεις στην Ελάτη που ειναι χωριο με ζωή, ταβερνες και πολυ κοσμο ή στο Περτούλι που ειναι πιο ησυχα... ειναι πολυ ομορφη περιοχη και ειδικα αν ειναι χιονισμενη.... μπορεις να περασεις την ωρα σου στο χιονοδρομικο του αρκει να ανέβεις στο "μικρο σαλε".... ειναι εμπειρια... επίσης στην Πύλη εχει μια παρα πολυ παλια εκκλησία διπλα στο ποτάμι και ωραιο τοπίο για φωτο... παει καιρος που ανεβηκα προς τα εκει και δεν θυμαμαι ονοματα να σου πω αλλα θα τα βρεις, δεν θα χαθείς... ειχαμε μείνει στο "αρχοντικό Λούκας" στο Περτουλι, στον κεντρικο δρόμο...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ποπω παιδια ευχαριστω πολυ. ειμαι παντελως ασχετη με το μερος και η παρεα μου εχει αναθεσει την ερευνα.Θα σε βοηθησουν απο το travelstories μου ειπαν:haha::haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ε αφου ολο ιστοριες δικες σας αφηγουμαι για να παρακινησω για ταξιδι!!!!
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Ναι,επίσης στον κεντρικό δρόμο στην Ελάτη που βρίσκονται τα περισσότερα καφέ και εστιατόρια θα δεις καθώς μπαίνεις απο τον κεντρικό δρόμο στο δεξί σου χέρι ένα μεγάλο ξυλινο εστιατόριο (είναι το μεγαλύτερο). Έχει πραγματικά πολύ καλό φαγητό και οι τιμές του είναι φυσιολογικές. Τα ποτήρια του είναι όλα διαφορετικού χρώματος (σου δίνω ένα ακόμη σημάδι).
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μμμμμ θα γραψω ολα αυτα σε ενα τετραδιο για να μην τα ξεχασω.σας υποσχομαι τα ερευνω ολα. σημαδι τα ποτηρια. καμια σπεσιαλιτε εχετε να μου προτεινετε?
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Ναι, κοκορέτσι και πατάτες ψητές με τυριά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom