ποιο πρακτορειο να προτιμησω για νεα υορκη?

candygirl20

Member
Μηνύματα
27
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΑΛΙ
Καλησπερα, θελουμε με μια φιλη μου να ταξιδεψουμε Νεα Υορκη καλοκαιρι ή μετα το Πασχα, με γκρουπ οπωσδηποτε, 9 ή 10 μερες.
εχουμε ηδη βρει τιμες απο 6 γνωστα πρακτορεια και ολες ειναι περιπου ιδιες εκτος απο αυτη του versus travel που ειναι αισθητα μικροτερη απο των αλλων( γυρω στα 1200 ενω τα αλλα ειναι απο 1550 και πανω χωρις φορους). το θεμα ειναι οτι θελουμε να δουμε και αλλα πρακτορεια για να βρουμε την καλυτερη τιμη για τις μερες που θελουμε αλλα δεν ξερουμε κ πολλα. θα θελαμε λοιπον να μας προτεινατε εσεις καποια καλα για νεα υορκη.

δεν θελουμε γενικα καλα πρακτορεια αλλα καλα για τη νεα υορκη δλδ για μακρινα ταξιδια με κυριο κριτηριο την καλυτερη τιμη. γ αυτο θα μας βοηθουσατε παρα πολυ αν εχετε ταξιδεψει νεα υορκη με το πρακτορειο που προτεινετε.
πρακτορεια που εχουμε ηδη δει: travel plan, signature travel, heronia travel, acadimos holidays, cosmorama, planet tours, versus travel.
σας ευχαριστουμε!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Γιατί πρακτορείο για ΝΥ?
Ρωτάω απο τώρα, γιατί σίγουρα πολλοί θα αναρωτιούνται...
 

candygirl20

Member
Μηνύματα
27
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΑΛΙ
ειμαστε 18 χρονων και ειναι ορος που εθεσαν οι γονεις μας για να παμε τοσο μακρινο ταξιδι μονες μας...! αλλιως και γω προτιμω τα ατομικα ταξιδια γτ και πιο φτηνα ειναι και εχουν τη μαγεια να τα ανακαλυπτεις μονος σου!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
ειμαστε 18 χρονων και ειναι ορος που εθεσαν οι γονεις μας για να παμε τοσο μακρινο ταξιδι μονες μας...! αλλιως και γω προτιμω τα ατομικα ταξιδια γτ και πιο φτηνα ειναι και εχουν τη μαγεια να τα ανακαλυπτεις μονος σου!
Μάλιστα... τι να κάνεις τότε...
Πάντως για ΝΥ δεν έχω ιδέα για οργανωμένο, όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε βοηθήσει εδώ.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
candygirl20 εχεις π.μ
 

candygirl20

Member
Μηνύματα
27
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΑΛΙ
Σας ευχαριστω πολυ, απλα επειδη δεν μπορω να στειλω προσωπικο μηνυμα σε αλλους χρηστες περαν των διαχειριστων, θα σας πειραζε να μου δωσετε τη διευθυνση e-mail σας σε πμ για να σας ρωτησω καποια πραγματα για την πολη ( δε θα σας παρει πολυ, ειναι 3 απλες ερωτησεις!). ή στειλτε μου εσεις στο ******
σας ευχαριστω πολυ!
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Εχω την αίσθηση οτι το πρακτορείο που κάνει την Βόρεια Αμερική είναι το JOY tours. Ολα τα άλλα το κάνουν σε συνεργασία με αυτό. Είναι ο πλέον κατάλληλος και ειδικός επι του θέματος. Βρήσκεται Πατησίων 162 και Θήρας γωνία. Μπές στη σελίδα του και θα βρείς πολλές πληροφορίες και τηλέφωνα.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
ναι το ελπιζω! εσυ πηγαινεις ατομικα στη νεα υορκη? δεν μπλεκεσαι εκει?
Όχι βέβαια! Όλο ευθείες είναι, πως να μπλεχτείς;
Πάντως, εγώ δε θα πήγαινα ΝΥ με πρακτορείο ποτέ. Αν τώρα δε μ'άφηναν οι γονείς μου, θα πήγαινα κάπου αλλού που να σηκώνει περισσότερο πρακτορείο. Θα μου πείς, που; Έλα ντε... Άν οι μέρες είναι αρκετές και σας αφήνουν και ελεύθερο χρόνο, οκ, αλλά αν είναι λίγες μέρες, θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά. Η ΝΥ έχει τόσα πολλά να δείς και να κάνεις, που αποκλείεται να σε καλύψει ολοκληρωτικά κάποιο πρακτορείο σε αυτά που εσύ προσωπικά θα θές να κάνεις (εφόσον ψαχτείς και μάθεις τι θες εσύ να κάνεις). Πάντως ξεκίνα λίγο το ψάξιμο με πρακτορεία, πες τι σου βάζουν στο πρόγραμμα, για να δούμε τι γίνεται. Ότι θες ρώτα το κι εδώ, δεν χρειάζεται να επικοινωνείς μέσω πμ. Καλύτερα εδώ, να σου λέμε περισσότερες απόψεις.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Συμφωνω με τον Αντωνη. Και με πρακτορειο να πας ουσιαστικα μονη θα εισαι. Δεν προσφερει κατι γι αυτην την πολη που οπως σου ειπα ειναι ευκολη.
 

candygirl20

Member
Μηνύματα
27
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΑΛΙ
Συμφωνω με τον Αντωνη. Και με πρακτορειο να πας ουσιαστικα μονη θα εισαι. Δεν προσφερει κατι γι αυτην την πολη που οπως σου ειπα ειναι ευκολη.
σας εστειλα e-mail! παιδια σας ευχαριστω πολυ, το καταλαβαινω οτι ειναι ευκολη πολη απλως ειναι θεμα γονιων και οχι δικο μου! σας ευχαριστω για τις πληροφοριες που δινετε, εδω και μια βδομαδα ψαχνουμε συνεχως προγραμματα για να μαθουμε οσα περισσοτερα για την πολη γινεται!
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Που να χαθείς στο Manhattan που είναι όλο ευθείες ( οι δρόμοι και λεωφόροι ).
Και δεν έχουν ονόματα οι δρόμοι αλλά αριθμούς.
Πιο εύκολα χάνεσαι στην Αθήνα.
Αν ήσουν λίγο μεγαλύτερη και δεν υπήρχε ο περιορισμός τον γονιών σου ασυζητητί χωρίς πρακτορείο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom