ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
Αρχικό μήνυμα απο coconut
Εκλεισα μονο τα εισιτηρια.Το που θα μεινουμε θα το δουμε εκει.

οσο για το τι θα τρωτε ε το λεει το ονομα σου :D
καλα να περασετε και γραψε και ενα οδηγο επιβιωσης στη μαδαγασκαρη οταν γυρισετε :bleh:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Απίστευτο cult θέμα...

Εγώ λεφτά έχω αλλά λόγω κρίσης δεν μπορώ φέτος να χαλάσω πάρα πολλά... υπολογίζω να χαλάσω 5.000 με 6.000? για τις καλοκαιρινές διακοπές μου, όχι παραπάνω, μην το ξεφτυλίσουμε κιόλας... θα πάω ένα τριήμερο στη Σαντορίνη, ένα στη Κέρκυρα, ένα στο Βερολίνο τρία στο Λονδίνο καμιά δεκαπενταριά μέρες Ασία και ενδεχομένως ένα τετραήμερο στο Παρίσι...

Αυτά με τις Aλητάλιες και τις Μούρθιες δεν τα καταλαβαίνω... χίλιες φορές να μείνω σπίτι μου και να κάνω μπάνιο στον Αστέρα παρά να τρέχω με τις λαϊκουρίες και τις κοπτοραπτούδες στη Ν.Ισπανία... χριστέ μου που τα βρίσκετε όλα αυτά και τα γράφετε... μου αρέσει που είσαστε και υπερίφανοι και το διαφημίζετε κιόλας... 430? το άτομο εγώ θέλω για το Π/Σ/Κ μου στη Σαντορίνη... άκου 430? για 10 μέρες στη Μούρθια... απίστευτο μου φαίνεται!!! Άμα δεν έχει γούστο ο άλλος...
:clap::clap::clap::clap::clap::clap: ολα τα λεφτα ο traveller!! και επειδη και εγω καπως ετσι τα σκεφτομαι, μπορουμε να κανονισουμε να παμε και μαζι!! :haha::haha:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
εγώ δεν έχω μία.....οποτε δε θα ξοδέψω ούτε μία..... αλλά δέχομαι ευχαρίστως προσφορές να με φιλοξενήσετε και να σας κατσικωθώ για όσο αντέχετε:D δε τρώω πολύ δε πίνω πολύ..... να μόνο λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και το κορίτσι μου. παρακαλώ οι άτιμες (χωρίς τιμή) προσφορές σας να περιλαμβάνουν τουλάχιστον half-board μιάς και δεν υπάρχει όπως είπαμε μία για λοιπά έξοδα:bleh: τέλος θα ήθελα και λίγο σανό για τον γάιδαρό μου και μία θέση στη μαρίνα για τη βάρκα του με δικά σας έξοδα:D
τον Λευτερη μπορουμε να τον παρουμε να μας κουβαλαει τις βαλιτσες...
 

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εμεις εχουμε κλεισει για Βιεννη,απο 17/08 εως 24/08 ,2 ατομα και μεχρι στιγμης εχουμε :
62? /βραδια σε ενοικιαζομενο δωματιο για 7 νυχτες=434 ?
Αεροπορικα με Olympic air 158,8/άτομο(με επιστροφη)=317,6
1800? μαζι μας

Σύνολο : 2551,6? (είμαι λογίστρια :p )
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
...αν και ελεγα οτι δε θα χαλασω....τελικα ακολουθησα τη συμβουλη του θυμοσοφου λαου
"μια ζωη την εχουμε":):)
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
...αν και ελεγα οτι δε θα χαλασω....τελικα ακολουθησα τη συμβουλη του θυμοσοφου λαου
"μια ζωη την εχουμε":):)
χαλασε mio...και εγω ετσι ελεγα...αλλα απο να μου τα φάει το δντ...θα τα φάω μονη μου...και τι καταλαβα που εκανα αποταμιευσεις...τώρα εχω αγχος τι θα γίνουν...θα ερθει η ώρα που δεν θα αξιζουν φράγκο...τουλαχιστον θα εχουμε περασει καλά...και που θα τα χαλάσεις τα ατιμα?:clap:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Ιωαννα μαζι σου, δυο μηνες τωρα ειχα βαρεθει να γκρινιαζω γι αυτο θα παω για ψωνια και μετα στο αεροδρομιο.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Ιωαννα μαζι σου, δυο μηνες τωρα ειχα βαρεθει να γκρινιαζω γι αυτο θα παω για ψωνια και μετα στο αεροδρομιο.
καλα θα κάνεις...και εγω μολις γυρισα απο το bazaar της este lauder στην μεσογείων...πηρα τις κολονιες μου..τις κρεμες μου..στην φτήνια βεβαια..αλλα δεν ειχα καμμια ενοχή που χαλάω τα χρήματα μου...σε περιττα πράγματα...αλλωστε στο περιττο ειναι η ικανοποιηση και η χαρά....τωρα που μπορώ βεβαια..γιατι ισως αργοτερα να μην μπορω να κάνω περιττά πράγματα..να περασεις καλα όπου και αν πας..
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
...αν και ελεγα οτι δε θα χαλασω....τελικα ακολουθησα τη συμβουλη του θυμοσοφου λαου
"μια ζωη την εχουμε":):)
η σαφηνεια δεν ειναι το δυνατο σου σημειο εεε? :bleh:
πες μας καλε πόσα δεν θα το πουμε στον παπακωνσταντινου:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
η σαφηνεια δεν ειναι το δυνατο σου σημειο εεε? :bleh:
πες μας καλε πόσα δεν θα το πουμε στον παπακωνσταντινου:D
... ε, ναι... για στατιστικούς λόγους και μόνον... και για συγκρίσεις...
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Αρχικό μήνυμα απο coconut
Εκλεισα μονο τα εισιτηρια.Το που θα μεινουμε θα το δουμε εκει.

οσο για το τι θα τρωτε ε το λεει το ονομα σου :D
καλα να περασετε και γραψε και ενα οδηγο επιβιωσης στη μαδαγασκαρη οταν γυρισετε :bleh:
[/quote
Αν και λιγο καθυστερημενα...Ευχαριστω πολυυυυυυ:clap:
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
καλοκαιρινες διακοπες...δεν εχει ισως κανενα τριημερο χαλκιδικη...
το ανοιξιατικο ταξιδι στην ολλανδια κοστισε περιπου 270 αεροπορικα,διαμονη δεν ειχα εμενα σε φιλη κ τα λοιπα προσωπικα εξοδα<γυρω στα 600ολα μαζι>.
Αν ολα πανε καλα κανονιζω νοτια γαλλια αργοτερα...!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.914
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom