ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

aggeliki_17

Member
Μηνύματα
82
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο?
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη!
Εγω παλι επειδη μεσα στο 2011 εχω παει δυο ταξιδια Βιεννη-Πραγα και Μιλανο-Βενετια εψαχνα κατι οικονομικο.. οποτε και κατεληξα Μαδριτη, για 6 μερες.. Τα αεροπορικα μου βγηκαν 150 ευρω το ατομο με ενδιαμεση τη Γενεβη.. και 147 ευρω το ατομο το ξενοδοχειο με πρωινο (το πρωινο το τονιζω γιατι καναμε αμαν να βρουμε ωραιο ξενοδοχειο, στο κεντρο, με πρωινο και καλη τιμη!!) και υπολογιζω να φαω εκει κανα 300σαρι ακομα.. ελπιζω να φτασει..
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
κοίτα εγω στις καλοκαιρινές θα δώσω γύρω στα 8269 ευρώ και άν μείνει τίποτα θα βάλω αλλα 3666 για τις χειμερινές..:D
 

fekish

Member
Μηνύματα
215
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί και Μπόρα Μπόρα
Εμεις παμε 14 ημερες ισπανια.
Ολα τα εξοδα εκτος τα καθημερινα μας φαγητα και αγορες, θα ειναι περιπου 900 το ατομο. Λεω περιπου γιατι δεν μπορω να υπολογισω με ακριβεια βενζινη και διοδια και καποια αλλα μεταφορικα....

Περσυ μηνας του Μελιτος στο Μπαλι, Κουαλα Λουμπουρ και Λανκαουι 17 ημερες ηρθε συνολικα 3.000 ευρω το ατομο, αλλα ολα οσα ξοδεψαμε, απο φαγητα, διαφορες αγορες κτλ...

Sent from my Milestone using Tapatalk
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
205 ευρω για αυγουστο δεν ειναι ακριβη τιμη ρε παιδια ,ειναι 4 ωρες ταξιδι για λισαβονα και μονο το σπατοσημο ειναι καμια 50αρια ευρωπουλα.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Λεω να μην ξοδεψω πανω απο 208.133,11 γιατι εχουμε κριση και δεν ξερεις τι ξημερωνει. Να μεινει κατι και για το χειμωνα...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Σωκράτη το παρακάνεις νομίζω. Οι καιροί ου μενετοί πλεον. Πρέπει να περιοριστείς κάπως παραπάνω.
Εγώ θα συμμαζευτώ και δε μπορώ να ξεπεράσω το ποσον των 123.358,97 ευρώ για φέτος το καλοκαίρι.
Και λόγω τακτικής πλεον έκτακτης εισφοράς, το χειμώνα θα ξοδέψω μόλις 23.763,13 ευρώ. Συνολικά φέτος για τις διακοπές μου δε θα ξεπεράσω με τίποτε τις 150.000 ευρώ. Αυτό είναι το πλαφόν μου.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Α,εγω τσιγκουνιες δεν κανω.Βενζινα ,διοδια και καφε,μια 200 πλουσια πλουσια για το εξοχικο στην Καλαματα,πανε ελα φυσικα.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ερση αρχικα σκεφτηκα να μην ξεπερασω τα 123.357,96 δηλ.σημαντικα λιγοτερα απο σενα αλλα ξεμυαλιστηκα με αυτο το καμπριο αεροπλανο και ειπα να ξοδευτω φετος.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Για το καλοκαιρι εννοουσα, μη μας πουνε και πτωχους...
 
Last edited by a moderator:

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αν ειχες προλαβει την προσφορα της Ολυμπιακης το 2009 πριν καταντησει Κολιατσου Πακρατι, Ρωμη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.932
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom