ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ερση αρχικα σκεφτηκα να μην ξεπερασω τα 123.357,96 δηλ.σημαντικα λιγοτερα απο σενα αλλα ξεμυαλιστηκα με αυτο το καμπριο αεροπλανο και ειπα να ξοδευτω φετος.
Μπορείς να συμμαζευτείς λοιπον και να μην προβείς σε επικίνδυνες σπατάλες: το κάμπριο δε θα είναι έτοιμο φέτος, οπότε μπορείς πλέον να περιορίσεις εύκολα τον προϋπολογισμό σου!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ωιμέ και τρισαλί κι ας μας εφυγε ο Αλι, τι θα πουν οι γειτονες? οτι πήγα πάλι στα Κουφονήσια? Παει η κοινωνική μου υπόσταση.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εσύ θα πας στο Κουφονήσι, αλλά θα τους πεις οτι μαυρισες πάνω στο γιωτ σου, που έκοβε βόλτες στις Μπαχάμες. Το μαύρισμα (όπως και το κεφάλαιο, άλλωστε) δεν έχει πατρίδα!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Εσύ θα πας στο Κουφονήσι, αλλά θα τους πεις οτι μαυρισες πάνω στο γιωτ σου, που έκοβε βόλτες στις Μπαχάμες. Το μαύρισμα (όπως και το κεφάλαιο, άλλωστε) δεν έχει πατρίδα!
Aααχ, ηρεμησα τωρα... σας παρακαλω επειγοντως ενα ονομα για το τρικαταρτο... το μανταλενα ταιριαζει?
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Αμα βαλεις ενα υβισκο,κατα προτιμηση ροζ,στο αυτι,δενει τελεια..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Aααχ, ηρεμησα τωρα... σας παρακαλω επειγοντως ενα ονομα για το τρικαταρτο... το μανταλενα ταιριαζει?
"Παντρεμένος"
Αυτό το όνομα είχε δώσει κάποιος στο σκάφος του. Και όταν ρωτήθηκε τι σόι όνομα είναι αυτό απάντησε οτι ήταν ο όρος που του είχε θέσει η γυναίκα του προκειμένου να συγκατατεθεί στην αγορά.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
"Παντρεμένος"
Αυτό το όνομα είχε δώσει κάποιος στο σκάφος του. Και όταν ρωτήθηκε τι σόι όνομα είναι αυτό απάντησε οτι ήταν ο όρος που του είχε θέσει η γυναίκα του προκειμένου να συγκατατεθεί στην αγορά.
Στη θέση της θα πρότεινα να το βαφτίσει "χρεωμενος", πιο σίγουρο ότι δεν θα τον πλησιάσει καμία.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μς "χρεωμένος και παντρεμένος" ούτε θηλυκό κουνούπι!
 

lefkogianos

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
..Άγνωστο ακόμα..
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κόσμος!
Εγώ πάλι από 25 Φλεβάρη μέχρι 29 ιούνη ήμουν και είμαι Βιέννη! Όλο αυτό το διάστημα πήγα Μπρατισλάβα 2 μονοήμερες, Βερολίνο 5 μέρες, Βουδαπέστη άλλες 2 και μέσα στην Αυστρία Κρεμς , Σαλτσμπουργκ και Χαλστατ. Έκανα και μια περασά από Πράγα. Διαμονή,και άλλα έξοδα γύρω στα 3000Ε.
Και άμα αναρωτιέστε πώς, μία λέξη!:erasmus! To συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους τους φοιτητές του φόρουμ και μη!:bleh::bleh::bleh::clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.728
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom