ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
peter πιστευω οτι εισαι ο καταλληλος ανθρωπος..καταρχας θελω να μου πεις εαν γνωριζεις την wizz air? ειναι καλη ή θα πεσουμε σε κανενα βουνο..δευτερον ξερεις κανενα ξενοδοχειο φθηνο ή ποιες περιοχες ειναι καλες να βρεις ξενοδοχειο? επισης απο διασκεδαση και απο γυναικες τι λεει επειδη θα παμε παρεα φιλοι? εχει κλαμπς και καφετεριες? τον ιανουαριο εχει χιονι εκει?
η W!zz είναι μια χαρά εταιρια
για το χιονι δε μπορω να σου εγγυηθω μιας κι τωρα πχ στην κρακοβια έχει λιωσει ολο το χιονι. ειναι απροβλεπτοσ ο καιρος τωρα
 

greek21

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
κατι αλλο ρε παιδια που το παρελειψα παντελως..χρειαζεσαι διαβατηριο ή απλα την ταυτοτητα σου?
 

Boxeraki

Member
Μηνύματα
187
Likes
182
Επόμενο Ταξίδι
Χαβάη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Καλησπέρα σου..έχω πάει 4 φορες Πράγα τις τρεις έχω μείνει στο http://www.maximilianhotel.com/..δεν θα το έλεγα την πλέον οικονομική πρόταση αλλα σίγουρα είναι σε πολύ καλή τοποθεσία..ρίξε μια ματια ποσο χρεώνει για τις μέρες που θέλεις ίσως σου κάνει..με την ταυτότητα σου δεν θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα..θα περάσεις τέλεια είναι υπέροχη πόλη!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ο άνθρωπος ρώτησε και για γυναίκες !!!!!!!!!
κανενας δεν ξερει να του δωσει μια απάντηση ?????

greek21 για ξενοδοχείο ψαξε μόνος σου ,εσυ ξερεις πόσο βαθος εχει η η τσέπη σου
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν απάντησες που μπορεί να βρει γυναίκες στην Πράγα... και προφανώς θα εννοεί loco γυναίκες, αφού ρωτάει τον ειδικό επί loco...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Peter, πιστεψε με, την W6 την ξέρω πολλή καλά κι έμαθα νωριτερα απο όλους σας, από το 04 τότε που έκανε το δρομολογιο KTW-ATH-KTW κι τώρα την έχω χρησιμοποιησει πάνω απο 10 φορες
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Peter, πιστεψε με, την W6 την ξέρω πολλή καλά κι έμαθα νωριτερα απο όλους σας, από το 04 τότε που έκανε το δρομολογιο KTW-ATH-KTW κι τώρα την έχω χρησιμοποιησει πάνω απο 10 φορες
Τι μιλάς εσύ ρε Θανάση... σιγά μην ξέρεις την W6...έχεις πάει εσυ 5-6 φορές από Μιλάνο/Μπεργκαμο σε όλη την Αν. Ευρώπη με 9,99?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom