προσφορές airberlin

Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Είδατε εσείς καμία προσφορά από ή για ελλάδα? Η ελλάδα είναι εκτός προσφορών ή εγώ κάνω λάθος?
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Μη βαζετε προσφορες,αν δεν ειναι και η Ελλαδα μεσα.
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Αναμφισβήτητα, η οποιαδήποτε προσφορά αεροπορικής εταιρείας μπορεί κάποια στιγμή να φανεί πολύ χρήσιμη σε έναν σύντροφο συνταξιδιώτη που μπορεί να βρίσκεται εκτός ελληνικής επικράτειας ή μπορεί να σχεδιάζει το επόμενο ταξίδι του. Εάν όμως αναγράφουμε κάθε προσφορά από οιαδήποτε αεροπορική εταιρεία γαι οποιονδήποτε προορισμό νομίζω ότι τελικά θα χαθεί η μπάλα και ίσως απομακρυνθούμε από τον κύριο στόχο που, εγώ νομίζω(μπορεί να κάνω και λάθος), ότι έχει η συγκεκριμένη ενότητα. Θέλω να πώ ότι μπορεί η Qatar ή η Emirates να έχουν εξαιρετικές προσφορές για Μουμπάϊ, Νέο Δελχί κ.λ.π., οι αγυπτιακές αερογραμμές για Ζουαζιλάνδη, οι Ισλανδικές αερογραμμές για Αμερική, όχι ότι αυτό δεν μπορεί να φανεί χρήσιμο σε κάποιον, αντιθέτως. Διερωτώμαι,όμως κατό πόσο αυτές οι προσφορές, είναι λειτουργικό και χρήσιμο να συμπεριληφθούν στο υπάρχον θέμα "Προσφορές". Επομένως δευκαλίωνα κατέληξα ότι διαφωνώ. Πράγμα πολύ σπάνιο μπορώ να πω, γιατί συνήθως έχεις δίκιο.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Καλα,μη βαρατε!Δευκ. ,περιμενω να κοιταξεις αυτο που σου ειχα πει στο πμ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:) έτσι όπως τόγραψες έχεις δίκιο βεβαίως. Αλλά εδώ κατά 95% αναγράφουμε προσφορές που έχουν αφετηρία Ελλάδα. Το να μπουν και κάποιες που έχουν αφετηρία το Λονδίνο ή το Βερολίνο ή ξερωγω τη Ρώμη, που είναι προορισμοί εύκολα προσβάσιμοι από την Ελλάδα, νομίζω δεν είναι τόσο κακό. Προφανώς μια προσφορά ας πούμε από Αδελαϊδα σε Γουέλινγκτον δεν έχει βέβαια κανένα νόημα :haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
συμφωνώ απόλυτα με Δευκ. έβαλα πέρισυ προσφορά (που εκτιμήθηκε κιόλας..) της ΑΖ από Ρώμη για Ιαπωνία και Λ.Α. με 500 Ε όταν από Αθήνα πωλούνταν στα 800-1000. από εύκολα προσβάσιμους για μας προορισμους οι προσφορές ενδιαφέρουν πάρα πολλούς.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Εγώ θεωρώ ότι θα ήταν καλύτερα να υπήρχε σε όλα τα post μια σύντομη περιγραφή της προσφοράς η οποία να αναφέρει περιληπτικά ποια δρομολόγια καλύπτει και όχι απλά το link της εταιρίας...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ θεωρώ ότι θα ήταν καλύτερα να υπήρχε σε όλα τα post μια σύντομη περιγραφή της προσφοράς η οποία να αναφέρει περιληπτικά ποια δρομολόγια καλύπτει και όχι απλά το link της εταιρίας...
Συνήθως ετσι γίνεται. Δε μπορούμε να επιβάλουμε στα μέλη όμως να γράφουν όλοι με τον ίδιο τρόπο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom