προσφορές airberlin

GTS

Member
Μηνύματα
6.798
Likes
18.599
συμφωνώ απόλυτα με Δευκ. έβαλα πέρισυ προσφορά (που εκτιμήθηκε κιόλας..) της ΑΖ από Ρώμη για Ιαπωνία και Λ.Α. με 500 Ε όταν από Αθήνα πωλούνταν στα 800-1000. από εύκολα προσβάσιμους για μας προορισμους οι προσφορές ενδιαφέρουν πάρα πολλούς.
"ΑΖ" και "εκτιμήθηκε" στην ίδια φράση Σαμίωνα? Είναι δυνατόν? :haha:
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
Είδατε εσείς καμία προσφορά από ή για ελλάδα? Η ελλάδα είναι εκτός προσφορών ή εγώ κάνω λάθος?
οι προσφρορές ισχύουν και για ελλάδα
ΑΠο καβάλα, Θεσσαλονίκη, Χανιά, Κάρπαθο, βόλος, Ρόδος, Μυτιλήνη, Κέρκυρα, Καλαμάτα, Μύκονος, Πρέβεζα, λάρνακα.

Μη βαζετε προσφορες,αν δεν ειναι και η Ελλαδα μεσα.


Αν αξίζει γιατί όχι?
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
οι προσφρορές ισχύουν και για ελλάδα
ΑΠο καβάλα, Θεσσαλονίκη, Χανιά, Κάρπαθο, βόλος, Ρόδος, Μυτιλήνη, Κέρκυρα, Καλαμάτα, Μύκονος, Πρέβεζα, λάρνακα.

Για δωσε κανα παραδειγμα,γιατι εμενα μου λεει οτι δεν υπαρχουν πτησεις για καποια απο τα συγκεκριμενα αεροδρομια,αυτα που εβαλα τουλαχιστον.Αυτα ειναι μονο για το καλοκαιρι,μου φαινεται.
Σαν την ΤUIfly που μου στελνει μηνυματα,για τα Καναρια αλλα δε βλεπω κατι απο Αθηνα.Μονο μεσω Γερμανιας αλλα μετα ανεβαινει πολυ το συνολο.
Τωρα ευκολα προσβασιμες πολεις αλλα πιθανον με σχετικα ακριβο εισιτηριο,εμενα δε μου λεει κατι.
Τεσπα,ειναι προσωπικη αποψη.
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
Για δωσε κανα παραδειγμα,γιατι εμενα μου λεει οτι δεν υπαρχουν πτησεις για καποια απο τα συγκεκριμενα αεροδρομια,αυτα που εβαλα τουλαχιστον.Αυτα ειναι μονο για το καλοκαιρι,μου φαινεται.
Σαν την ΤUIfly που μου στελνει μηνυματα,για τα Καναρια αλλα δε βλεπω κατι απο Αθηνα.Μονο μεσω Γερμανιας αλλα μετα ανεβαινει πολυ το συνολο.
Τωρα ευκολα προσβασιμες πολεις αλλα πιθανον με σχετικα ακριβο εισιτηριο,εμενα δε μου λεει κατι.
Τεσπα,ειναι προσωπικη αποψη.

ολά είναι εδώ
airberlin.com - Special Offers


ευκολα προσβάσιμες πόλεις με το κριτήριο που θέτεις είναι σχετικό.
για μένα προσβάσιμες ειναι π.χ. καβάλα, θεσσαλονίκη ενώ για σένα είναι π.χ. η Αθήνα που η συγκεκριμένη εταιρία δεν πετά
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Oι προσφορές της AB είναι πάρα πολύ χρήσιμες γιατί τα hubs της βρίσκονται σε πόλεις εύκολα και φτηνά προσβάσιμες από την Ελλάδα... τα εισητήριά της των 19e, 29e, 39e (με αποσκευές) είναι σωτήρια για προορισμούς που είναι ακριβοί από Ελλάδα...
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
ολά είναι εδώ
airberlin.com - Special Offers


ευκολα προσβάσιμες πόλεις με το κριτήριο που θέτεις είναι σχετικό.
για μένα προσβάσιμες ειναι π.χ. καβάλα, θεσσαλονίκη ενώ για σένα είναι π.χ. η Αθήνα που η συγκεκριμένη εταιρία δεν πετά
Εξακολουθω να μη βλεπω προσφορα.
Ηρακλειο-Αμβουργο-Ηρακλειο 327 ευρω,τον Αυγουστο 2011.Φτηνα!!
Παντως,για το ταξιδι που εκανα στη Γερμανια προσφατα,η ΑΒ ηταν πολυ πιο ακριβη απο ΤUIfly και εψαχνα απο το Φλεβαρη.
Οι προσφορες ειναι οποτε τις πετυχεις.Τοτε συμφωνω οτι μπορει να πετυχεις καλη τιμη.
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
Αναμφισβήτητα, η οποιαδήποτε προσφορά αεροπορικής εταιρείας μπορεί κάποια στιγμή να φανεί πολύ χρήσιμη σε έναν σύντροφο συνταξιδιώτη που μπορεί να βρίσκεται εκτός ελληνικής επικράτειας ή μπορεί να σχεδιάζει το επόμενο ταξίδι του. Εάν όμως αναγράφουμε κάθε προσφορά από οιαδήποτε αεροπορική εταιρεία γαι οποιονδήποτε προορισμό νομίζω ότι τελικά θα χαθεί η μπάλα και ίσως απομακρυνθούμε από τον κύριο στόχο που, εγώ νομίζω(μπορεί να κάνω και λάθος), ότι έχει η συγκεκριμένη ενότητα. Θέλω να πώ ότι μπορεί η Qatar ή η Emirates να έχουν εξαιρετικές προσφορές για Μουμπάϊ, Νέο Δελχί κ.λ.π., οι αγυπτιακές αερογραμμές για Ζουαζιλάνδη, οι Ισλανδικές αερογραμμές για Αμερική, όχι ότι αυτό δεν μπορεί να φανεί χρήσιμο σε κάποιον, αντιθέτως. Διερωτώμαι,όμως κατό πόσο αυτές οι προσφορές, είναι λειτουργικό και χρήσιμο να συμπεριληφθούν στο υπάρχον θέμα "Προσφορές". Επομένως δευκαλίωνα κατέληξα ότι διαφωνώ. Πράγμα πολύ σπάνιο μπορώ να πω, γιατί συνήθως έχεις δίκιο.
άποψη μου είναι , δεν ξέρω αν έχω λάθος αλλα οι "προσφορές" κατέληξαν να ειναι τα οικομικα πακέτα των αεροπορικων εταιριων. αυτά διαφημίζουν ουσιαστικά.
π.χ. ανοίγει η καλοκαιρινη περίοδος σου στέλλει email για προσφορές που αντιστοιχει στο φτηνο εισητηριο. αν θες το κλείνεις.
η προσφορα όμως είναι η ειδική τιμη γνωριμίας για νέες πτήσεις ή η εοταστική προσφορα της εταιρίας ή ....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.059
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom