συντομο ταξιδι

mara26

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας παιδια!! Θελουμε με τον φιλο μου κ το σκυλακι μου να παμε οδικώς με το αμαξι μας Βελγιο σε συγγενεις μας! Θελουμε ομως να μεινουμε κατα την διαρκεια του ταξιδιου μια μερα ιταλια ισως εξω απο το μιλανο κ μια μερα ελβετια ισως στο Νταβος! Α! εχουμε ακουσει και για το εκπτωτικο χωριό? Αξιζει? δώστε μας καμιά ιδεα απο τα προσωπικά σας ταξίδια! !! Και πιο λιμανι ειναι καλυτερα να βγουμε μπαρι η ανκονα?? Ευχαριστω προκαταβολικα!!
 

Zames

Member
Μηνύματα
107
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Νάξος
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι-Άμστερνταμ-Ιαπωνία
Γεια σας παιδια!! Θελουμε με τον φιλο μου κ το σκυλακι μου να παμε οδικώς με το αμαξι μας Βελγιο σε συγγενεις μας! Θελουμε ομως να μεινουμε κατα την διαρκεια του ταξιδιου μια μερα ιταλια ισως εξω απο το μιλανο κ μια μερα ελβετια ισως στο Νταβος! Α! εχουμε ακουσει και για το εκπτωτικο χωριό? Αξιζει? δώστε μας καμιά ιδεα απο τα προσωπικά σας ταξίδια! !! Και πιο λιμανι ειναι καλυτερα να βγουμε μπαρι η ανκονα?? Ευχαριστω προκαταβολικα!!
Δε ξέρω αν θες ακομα πληροφοριες, αλλα δε πειραζει εφω θα σου γραψω!
Παρε το αμαξι και πηγαινε Πατρα ή Ηγουμενιτσα(οπου ειναι πιο κοντα) και παρε πλοιο για ανκονα σιγουρα!

Μετα υπαρχουν διακλαδωσεις, θα σου πω πολεις που πρεπει να δεις στο περασμα σου και εσυ επιλεγεις πια διαδρομη και ποσες μερες θα κατσεις σε καθε πολη:

  1. Φλωρεντια - Γενοβα - Γενέυη - Παρίσι - Βελγιο(εκτος απο οπου πας) Μπριζ- Γανδη - Αμβερσα
  2. Μιλανο - Ζυριχη - Κολμαρ - Λουξεμβουργο - Βελγιο
  3. Βενετια - Ινσμπρουκ - Χαιδελβεργη -Βελγιο
Διαλεγεις και παίρνεις!

Εχε υποψην σου οτι η 1η διαδρομη θελει γυρω στις 6 μερες μεχρι να πας Βελγιο και δε ξερω ποσες θες να κατσεις.
Η 2η θέλει 4 μερες μεχρι το Βελγιο
Και η 3η θελει παλι καπου 4 αλλα εντελως διαφορετικη διαδρομη απ την 2!

Εγω αν εχεις μερες στη θεση σου θα διαλεγα την 1η, γιατι Φλωρεντια και Παρίσι ειναι υπεροχες πολεις και οι Γενοβα-Γενευη ωραιοι προορισμοι μιας μερας.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.516
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom