ταξίδια και ζώδια!

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Μηπως το Ρενατα ειναι ψευδωνυμο και το πραγματικο σου ονομα ειναι Αση??? Πολυ ενημερωμενη σε βρισκω! Ουτε εμεις δεν ξερουμε τοσα για το ζωδιο μας! :D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
λιγο off topic Ρενατα τωρα που θα πας Συρια φαε κανα φυστικακι παραπανω και για μας απο το Χαλεπι και κανα παγωτο-πανδεσια απο τον φιλαρακο στο σουκ του Χαμιντιγιε
αχχχχ αυτα ειναι τι μου λες για ζωδια τωρα
ευαγγελία! το παγωτό του Μπεκτάς δεν λεει να υπάρχει καλύτερο !! τον σεπτέβρη μέτρησα 17 παγωτά!!!:bleh:μετά περπατάω μεχρι τα μεσάνυχτα για να τα κάψω!!
όσο για φυστίκια στην ευθεία οδό γίνεται χαμός απο τα κεράσματα..μέχρι να τελειώσει ο δρόμος για να μην φαίνεσαι και ακατέδεκτη,υπολογίζω να έχω φάει μισό κιλό!!:roll:
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
ευαγγελία! το παγωτό του Μπεκτάς δεν λεει να υπάρχει καλύτερο !! τον σεπτέβρη μέτρησα 17 παγωτά!!!:bleh:μετά περπατάω μεχρι τα μεσάνυχτα για να τα κάψω!!
όσο για φυστίκια στην ευθεία οδό γίνεται χαμός απο τα κεράσματα..μέχρι να τελειώσει ο δρόμος για να μην φαίνεσαι και ακατέδεκτη,υπολογίζω να έχω φάει μισό κιλό!!:roll:
Όντως Renata δεν παίζονται τα παγωτά και οι κρέμες του:clap:σε μισή ώρα καταβρόχθισα μια κρέμα και δύο παγωτά(παραμονή πρωτοχρονιάς!!)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
ζυγέ mary-a λίγο αναποφάσιστη???πάντως σίγουρα έχεις την αίσθηση του ωραίου βαθειά μεσα σου! σε σώζει ο ωροσκόπος ,και τολμάς παραπάνω!!:p
πολλοί με ρωτάνε αν είμαι αναποφάσιστη αλλά δεν είμαι καθόλου!!
παντώς σε βρίσκω ενημερωμένη renata!!!
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Renata φτάνει με τους υδροχόους πες για κανένα άλλο ζώδιο έχει άλλα έντεκα:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
τωρα η ρενατα κανει νανι πες τι ζωδιο εισαι να σου πουμε εμεις...... μην με βλεπεις ετσι εμενα..... εχω αστρο εγω:bleh::bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
και εισαι και το εξυπνοτερο ζωδιο ολων,σωστα?????
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Eγώ είμαι Κριός με ωροσκόπο Ιχθύ ,νομίζω.Τι μπέρδεμα κι αυτό,βουνά και θάλασσες ανακατεμένα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Eγώ είμαι Κριός με ωροσκόπο Ιχθύ ,νομίζω.Τι μπέρδεμα κι αυτό,βουνά και θάλασσες ανακατεμένα.
δαφνη εσυ εισαι για δεσιμο!!!! ζωδιακα μιλαω παντα, μην με παρεξηγησεις:lol::lol:
οσο για σενα christian ενας διδυμος βρωμαει απο μακρια....... σου μιλαω εκ πειρας.....σας εχω φαει με το κουταλι....αν καταλαβαινεις τι εννοω χαχχαχχαχα:haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.494
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom