ταξίδια και ζώδια!

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.991
Ταξίδια και ζώδια!
Πχ.σκορπιός. ένα δυναμικό ζώδιο,αποφασιστικό,κυκλοθυμικό εκρηκτικό,διαλέγει ταξίδια με μεγάλο βαθμό δυσκολίας ,αρέσκεται στην περιπέτεια,αποφασίζει γρήγορα,και αν δεν του κάτσει και παρέα σηκώνεται και φεύγει με το καπελάκι του γιατί είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει το οτιδήποτε και μάλιστα το προτιμά πολλές φορές από το να έχει μια παρέα που θα τον μεταμορφώνει σε τέρας από τα νεύρα του!!!
Ένας σκορπιός αποκλείεται να ακολουθήσει μια παρέα έτσι για να πάει κάπου,αλλα πρέπει να το θέλει πολύ ο ίδιος,έχει τσεκάρει οπωσδήποτε τά άτομα που θα τον συνοδεύσουν,και είναι σίγουρος ότι θα περάσει το καλύτερο δυνατόν! Στην παρέα είναι συγκαταβατικός,φροντίζει τους ανθρώπους που είναι κοντά του και τους σέβεται,δεν γκρινιάζει και πάντα προσπαθεί να βρεί μια χρυσή τομή που να ικανοποιεί όλη την παρέα!
Συνεχίστε λοιπόν αν σας ενδιαφέρει το παρόν τόπικ,και αν δεν σας αρέσει ρίξτε το στην πυρά!!:rolleyes:
renata σκορπίνα? Εύγε!
Όλα καλά αλλά εκεί που λέει ότι φεύγει και χωρίς παρέα με προβλημάτισε! Δεν μπορώ να σκεφθώ το ενδεχόμενο να φύγω μόνη..... θέλω να έχω παρέα να μοιράζομαι τις εικόνες που βλέπω, τις σκέψεις και τα συναισθήματα που μου προκαλεί ένα μέρος.....
Α! Και περί χρυσής τομής....έπαψα να προσπαθώ γιατί στο τέλος πέρναγαν όλοι καλά κι εγώ χάλια......ψυχοφθόρο να είσαι ο διαιτητής!
 

discolata

Member
Μηνύματα
305
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
raja ampat
ζυγος με ωροσκόπο ταύρο..
δηλαδή τέχνες και καλό φαί...:)))
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μπα κρατιεμαι ακομα..... προς το παρον λεω να αφεθω στην αγκαλια του Μορφεα(ετσι δεν λενε καποιοι οταν θελουν να ξεραθουν στον υπνο?).:D:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ποιο χάπι από τα δυο πήρες ?:lol:

Καληνυχτα
xaxxaa εφαγα μια σοκοφρετα !!! ακομα καλυτερα!!!!
καληνυχτα παιδια, αυριο παλι κλεινουν τα καπακια των ματιων μου
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ηρεμήστε με τους δίδυμους !! Δίδυμοι ζώδια της πάρτης τους .οχι κακά παιδιά..αέρας ...
βιβλιοφάγοι,ταινιοφάγοι,ειδησιοφάγοι, που καιρός για εμάς!!
περίεργοι όσο δεν παίρνει..θέλουν να τα μαθαίνουν όλα..ξεσκονίζουν τα πάντα.ειναι καλοί να σου ετοιμάσουν ένα ταξίδι ας πούμε σίγουρα θα βρούν τα πιο απίθανα,με όλες τις λεπτομέρειες ..αλλα μην τον πάρετε μαζί σας !!! συνεχώς έχει φωτιες στον πωπώ του..
ψάχνει ψάχνει ..διαβάζει και αναμαζεύει τα πάντα..
ειναι πανέξυπνος και διαβολικός ..λόγω της δυαδικότητας του,χμμμμ ζορίζει για συντροφιά στο ταξίδι!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ζυγος με ωροσκόπο ταύρο..
δηλαδή τέχνες και καλό φαί...:)))
discolata την έχεις βάψει!!! και το ζώδιο και ο ωροσκόπος δηλώνουν κοιλιοδουλία!!!
δοκιμάζεις τα πάντα ,όπου και αν βρεθείς ..δίνεις σημασία στο ωραίο φαγητό ,και το ταξίδι που σχεδιάζεις πάντα έχει και τις απαραίτητες σημειώσεις για φαγητό -ποτό-γλυκά-παγωτά..
έτσι για να ξέρεις τι γίνεται!!
το ίδιο και ο σκορπιός ,αλλα ευτυχώς το εφαρμόζει μόνο στα ταξίδια!!:lol:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Όντως Renata δεν παίζονται τα παγωτά και οι κρέμες του:clap:σε μισή ώρα καταβρόχθισα μια κρέμα και δύο παγωτά(παραμονή πρωτοχρονιάς!!)
χαίρομαι που όλοι μας συμφωνούμε !! christian καί σύ θύμα δηλαδή με τα ωραία ξελιξιδάκια!!!:bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.447
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom