ταξίδια και ζώδια!

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Διαβασα και παραμορφωθηκα. Το ταξιδιωτικο μου προφιλ λεει οτι δυσκολα κουνιεμαι απο το σπιτι μου , αν και οποτε το αποφασισω προτιμω να ταξιδευω με...γκρουπ. Δεν ειμαι καθολου περιπετειωδης τυπος , τα οργανωνω ολα με ακριβεια απο πριν (εγω ουτε δωματιο δεν κλεινω :haha:) και τελος το θεικο : ψηλα στην ατζεντα μου ειναι ενα τουρ στις Ευρωπαικες πρωτευουσες :shock::shock::haha::haha: Μεσα σε ολα επεσαν!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
ζυγος με ωροσκόπο ταύρο..
δηλαδή τέχνες και καλό φαί...:)))
Αχ και με σενα ταιριαζουμε! Τι ωραια! Παρεπιπτοντως εχεις τις ωραιοτερες φωτογραφιες στο avatar! Ευγε! :clap:
Christian, μη μασας! Εμενα οι καλυτεροι μου φιλοι ειναι διδυμοι και τους παω τρελα!
Go2dbeach, τι ζωδιο εισαι τελικα??
Σας αφηνω τωρα, αρχιζει η Αση!:clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εδώ Αση -χτίρ!!!
το παραπάνω site είναι άκυρο ...discolata μην τους ακούς...
go 2 μπορώ να σε αναλύσω και θα δείς οτι θα πέσω μέσα...κριάρι μου μοιάζεις ή λιοντάρι..
έχεις τσαγανό εσύ...
θα τα πούμε μετά το φαγητό..
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
ηρεμήστε με τους δίδυμους !! Δίδυμοι ζώδια της πάρτης τους .οχι κακά παιδιά..αέρας ...
βιβλιοφάγοι,ταινιοφάγοι,ειδησιοφάγοι, που καιρός για εμάς!!
περίεργοι όσο δεν παίρνει..θέλουν να τα μαθαίνουν όλα..ξεσκονίζουν τα πάντα.ειναι καλοί να σου ετοιμάσουν ένα ταξίδι ας πούμε σίγουρα θα βρούν τα πιο απίθανα,με όλες τις λεπτομέρειες ..αλλα μην τον πάρετε μαζί σας !!! συνεχώς έχει φωτιες στον πωπώ του..
ψάχνει ψάχνει ..διαβάζει και αναμαζεύει τα πάντα..
ειναι πανέξυπνος και διαβολικός ..λόγω της δυαδικότητας του,χμμμμ ζορίζει για συντροφιά στο ταξίδι!
Με λίγα λόγια ταξίδι με δίδυμο = ταξίδι αξέχαστο :haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
κεγω μελετησα το λινκ που εδωσε η discolata!
λεει πως μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια, οτι δεν υπαρχει τοπος τον οποιο να μην θελω να επισκεφτω, οτι δεν εχει σημασια ο προορισμος αλλα το ταξιδι, οτι ειναι πολυ πιθανον να ξενιτευτω μονιμα καποια στιγμη(αυτο το χω διαβασει και αλλου), οτι αποφευγω τους οικογενειακους προορισμους και οτι ειναι πιθανον να ταξιδευω μονη γιατι κανεις αλλος δεν θα τα βγαζει περα μαζι μου!!!οτι η διαμονη δεν με απασχολει και οτι τριγυρναω με ενα sleeping bag και κοιμαμαι κατω απο τα αστερια!τελεια..
στα περισσοτερα πεφτει μεσα!!εκτος ισως απο το sleeping bag!!
 

discolata

Member
Μηνύματα
305
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
raja ampat
discolata την έχεις βάψει!!! και το ζώδιο και ο ωροσκόπος δηλώνουν κοιλιοδουλία!!!
δοκιμάζεις τα πάντα ,όπου και αν βρεθείς ..δίνεις σημασία στο ωραίο φαγητό ,και το ταξίδι που σχεδιάζεις πάντα έχει και τις απαραίτητες σημειώσεις για φαγητό -ποτό-γλυκά-παγωτά..
έτσι για να ξέρεις τι γίνεται!!
το ίδιο και ο σκορπιός ,αλλα ευτυχώς το εφαρμόζει μόνο στα ταξίδια!!:lol:
xa xa xa!
ναι ισχυει.. ήδη ονειρευομαι τα μπριζολακια στο Μπουενος Αιρες
αποψε θα δω τους συνταξιδιωτες μου στο βραζιλιανικο Μαρακανά Γκριλ να συζητήσουμε για το ταξίδι ...

φαγητό ίσον ταξιδι ( νοητικό πρωτα και μετά γευστικό..)
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
παρθενος με ωροσκοπο κριο! εκ διαμετρου αντιθετα! και στο link της discolata!
παρθενος της οργανωσης και κριος του παρορμητισμου! μπερδεμα ειμαι τελικα!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
παρθενος με ωροσκοπο κριο! εκ διαμετρου αντιθετα! και στο link της discolata!
παρθενος της οργανωσης και κριος του παρορμητισμου! μπερδεμα ειμαι τελικα!
stellina εισαι πολύ σταθερό ζώδιο και πατάς καλά στην γή..μανιακή με την καθαριότητα και το κάθε πράγμα στην θέση του ...γκρινιάζετε πολύ,οταν οι άλλοι δεν είναι εντάξει..
ο κριός σαν παρορμητικό σε σώζει...κάνεις και τις αταλθασίες σου ...
να πηγαίνεις ταξίδια με άτομα που ταιριάζεις γιατί διαφορετικά θα γυρίσεις μουτρωμένη..ταύροι,ζυγοί αιγόκεροι ταιριάζετε μαζί...:shock:
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
stellina εισαι πολύ σταθερό ζώδιο και πατάς καλά στην γή..μανιακή με την καθαριότητα και το κάθε πράγμα στην θέση του ...γκρινιάζετε πολύ,οταν οι άλλοι δεν είναι εντάξει..

γκρινιαρα δεν ειμαι! αυτο το γλιτωσαμε!


να πηγαίνεις ταξίδια με άτομα που ταιριάζεις γιατί διαφορετικά θα γυρίσεις μουτρωμένη..

ουυυ!! αυτο ξαναπες το!:haha: πολυ αληθεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.882
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom