ταξίδια με λίγα χρήματα!!

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
καλησπέρα και από μένα.αναρωτιέμαι σε ποιους προορισμούς και πώς θα κάναμε ένα οικονομικό και όμορφο ταξίδι..ας μαζέψουμε πληροφορίες που θα βοηθήσουν τον καθένα και όλους εμάς.!!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.110
Όπως πάει η κατάσταση μάλλον μόνο με λίγα θα ταξιδεύουν όσοι ταξιδεύουν.Μπορεί να ονειρευόμαστε Μόσχα και να καταλήγουμε να πηγαίνουμε μέχρι το Λουτράκι.
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
χαχαχα..αληθεύει...αλλά ας μη σταματήσουμε να ονειρευόμαστε..να στέλνουμε το μειλ μας σε όοολες τις ταξιδιωτικές,να περιμένουμε μια προσφορά,να έχουμε έτοιμη μια βαλίτσα πίσω απο την πόρτα βρε αδελφέ...μάλλον το παράκανα..γκουχου...!!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Άμα θέλεις όλα βγαίνουν. Μέχρι στιγμής το ρεκόρ μου είναι 130 ευρώ (όλα μα όλα) για 2ήμερο (καθαρό) στην Βουδαπέστη και με πολλές ανέσεις παρ' ότι δεν φαίνεται στην τιμή.:xmas_confused:
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.866
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μαρίνα καλώς όρισες.
 

sophie_3601

Member
Μηνύματα
103
Likes
92
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα Σινικό Τείχος
Πολύ ενδιαφέρον θέμα μιας και η κρίση δεν μας αφήσει και πολλές επιλογές... για παράδειγμα εγώ ήθελα να πάω Γερμανία τα Χριστούγεννα και κατέληξα στα Τρίκαλα!!!(βέβαια υπήρχε κι άλλος λόγος...) Αλλά δεν σκάω... το καλοκαιράκι έρχεται όλο και κάπου έξω θα κανονίσουμε πάλι!
Πάντως πιστέυω ότι Ευρώπη ταξιδέυεις με φτηνά εισητήρια, τώρα από εκεί και πέρα το τι θα χαλάσεις εκεί είναι άλλο θέμα! Για να ακούσουμε φτηνούς προορισμούς λοιπόν!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
10 μέρες (Λευκορωσία - Μόσχα - Αγία Πετρούπολη - Ρίγα - Βίλνιους) με 300 ευρώ (με βίζες, αεροπορικά, τρένα)

14 μέρες Δυτικά Βαλκάνια (Κροατία, Βοσνία, Μαυροβούνιο) με 300 ευρώ πάλι ;)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
10 μέρες (Λευκορωσία - Μόσχα - Αγία Πετρούπολη - Ρίγα - Βίλνιους) με 300 ευρώ (με βίζες, αεροπορικά, τρένα)

14 μέρες Δυτικά Βαλκάνια (Κροατία, Βοσνία, Μαυροβούνιο) με 300 ευρώ πάλι ;)
Αυτό το πρώτο πολύ μου αρέσει για πολλούς και διάφορους λόγους...Ειδικά μετά από τόσο Φίοντορ που διάβασα ψήνομαι τρελά για Αγια Πετρούπολη....Και μια τετοια τιμή για ένα τέτοιο ταξίδι είναι άκρως προκλητική (με την καλή έννοια)....Θα επανέλθω κάποια στιγμή για περισσότερες λεπτομέρειες ThanasisU2....:xmas_smile::xmas_smile:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
το ταξίδι έγεινε από Πολωνία, που είναι ποιο κοντά από ότι η Ελλάδα στην Ρωσία ;)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αυτό το πρώτο πολύ μου αρέσει για πολλούς και διάφορους λόγους...Ειδικά μετά από τόσο Φίοντορ που διάβασα ψήνομαι τρελά για Αγια Πετρούπολη....Και μια τετοια τιμή για ένα τέτοιο ταξίδι είναι άκρως προκλητική (με την καλή έννοια)....Θα επανέλθω κάποια στιγμή για περισσότερες λεπτομέρειες ThanasisU2....:xmas_smile::xmas_smile:
Mαλλον ο Θανασης πρεπει να επανελθει με περισσοτερες λεπτομερειες, οικονομικου ενδιαφεροντος.Θαναση;:xmas_cheesygrin:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
το ταξίδι έγεινε από Πολωνία, που είναι ποιο κοντά από ότι η Ελλάδα στην Ρωσία ;)
Ναι σωστά....δεν σκέφτηκα καθόλου ότι η αφετηρία μας είναι διαφορετική.... :xmas_rolleyes: Αθήνα-Πολωνία-Αθήνα, πάνω-κάτω το εισιτήριο πόσο κοστίζει;;
(Σορρυ που δεν κάνω μόνη μου την αναζήτηση αλλά τη δεδομένη στιγμή δε μπορώ :xmas_evil:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom