ταξίδια με λίγα χρήματα!!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Παιδιά θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό προορισμό, στην Ευρώπη κατά προτίμηση, για κανένα τετραήμερο το φθινόπωρο. Αν δεν κάτσει η Ιταλία που υπολογίζω, λέω να πάω κάπου αλλού με τις φίλες μου. Για Βαρκελώνη τί λέτε? Υπ'όψιν...μένω κρήτη.
Cost of Living Το βρήκα πολύ χρήσιμο για να κάνεις προϋπολογισμό.Κάνε κλικ στον χάρτη και μεγένθυνε τον και μελέτησέ τον. Προτιμάς τις πόλεις που είναι από πράσινο μέχρι ροζ, αποφεύγεις τις κόκκινες.
Αν βρεις και φτηνά αεροπορικά, είσαι εντάξει. Η Ryan σας φρόντισε φέτος...
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
συμφωνώ..η Κρήτη είναι σε πολύ καλή μοίρα πλέον μετά την απόφαση της ryanair να βάλει τόσους προορισμούς στο καλεντάρι της!!Δες πρώτα που σε ενδιαφέρει η ποιό είναι το μπάτζετ σου και μετά ρώτα ό,τι θέλεις!!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ryanair chania

Παιδιά θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό προορισμό, στην Ευρώπη κατά προτίμηση, για κανένα τετραήμερο το φθινόπωρο. Αν δεν κάτσει η Ιταλία που υπολογίζω, λέω να πάω κάπου αλλού με τις φίλες μου. Για Βαρκελώνη τί λέτε? Υπ'όψιν...μένω κρήτη.
Το σεναριο 26 προορισμοι απο Χανια με ryanair να το υπολογισουμε?
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το σεναριο 26 προορισμοι απο Χανια με ryanair να το υπολογισουμε?
Η αλήθεια είναι ότι τα Χανιά μου πέφτουν κομματάκι μακριά γιατί είμαι στην άλλη άκρη της κρήτης, αλλά αν βρω κάτι που να αξίζει δεν έχω πρόβλημα. Έτσι και αλλιώς πάω 3-4 φορές το χρόνο οπότε μπορώ να τα συνδυάσω...:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom