ταξίδια με λίγα χρήματα!!

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
παιδιά καλησπέρα,ψάχνω για ξενοδοχείο στη Βαρκελώνη αλλά είναι πολύ πολύ ακριβά..θέλω να είναι οικονομικό,αξιοπρεπές και να είναι στο κέντρο..αν έχει κανείς καμιά ιδέα ας μου την πεί!Ευχαριστώ!!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
δε μπορείς να τα θες και όλα. Κοίτα κάνα χόστελ ή couchsurfing
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
Ευχαριστώ Θανάση..λογικά χόστελ γιατί το άλλο το φοβάμαι να πώ την αλήθεια..ποιά είναι η κατάλληλη στιγμή να κλείσω εισιτήρια??..περιμένω να πέσουν οι τιμές αλλά δεν βλέπω φώς..ταξιδεύω σε 4 μήνες απο τώρα..
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ποιο πολλοί θα φοβόμουν το χόστελ παρά το couchsurfing :)
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
χαχαχα!!ε όχι δα!!!!ειδικά αν δεν έχεις εμπειρία!!!κάποια στιγμή ίσως το κάνω..ακούγεται καλό...και οικονομικό φυσικά σαν μπάτζετ...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
παιδιά καλησπέρα,ψάχνω για ξενοδοχείο στη Βαρκελώνη αλλά είναι πολύ πολύ ακριβά..θέλω να είναι οικονομικό,αξιοπρεπές και να είναι στο κέντρο..αν έχει κανείς καμιά ιδέα ας μου την πεί!Ευχαριστώ!!!
Για πότε είναι;Πόσα άτομα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
ποιο πολλοί θα φοβόμουν το χόστελ παρά το couchsurfing :)
Εγώ σε κανένα από τα δύο δεν θα ένιωθα άνετα, λόγω χαρακτήρα. Θα έκοβα μια μέρα από το ταξίδι μου και θα έριχνα το ποσό, αν δυσκολευόμουν (το ξεκινάω από φέτος- το 5ήμερο γίνεται 4ήμερο κ.ο.κ)
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
παιδιά sos!!πήγα να κάνω κράτηση στην ρυαναιρ και κράσαρε η σελίδα 4 φορές στην τελευταία στιγμή της επιβεβαίωσης!!έβαλα κανονικά αριθμούς καρτών κτλ...και μου έβγαλε ενα μήνυμα οτι έχω κάνει διπλή κράτηση χωρίς να μου στείλουν κανένα μειλ επιβεβαίωσης!!τι κάνω??αν έχει κανείς ανάλογη εμπειρία ας βοηθήσει!!!!
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Παιδιά θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό προορισμό, στην Ευρώπη κατά προτίμηση, για κανένα τετραήμερο το φθινόπωρο. Αν δεν κάτσει η Ιταλία που υπολογίζω, λέω να πάω κάπου αλλού με τις φίλες μου. Για Βαρκελώνη τί λέτε? Υπ'όψιν...μένω κρήτη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.841
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom