ταξίδια με λίγα χρήματα!!

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
βρήκα 70 ευρω πηγαινέλα..αλλά μακάρι να ήταν μόνο αυτό...πάντως ευχαριστώ πολύ πολύ..
για διαμονή κάνε couchsurfing για να μη σου κοστίσει τίποτα, για το φαγητό νομίζω μπορείς να βρεις οικονομικά εστιατόρια, η μετακίνηση με ΜΜΜ είναι αναπόφευκτη (άρα και το έξοδο). Νομίζω έτσι περιορίσεις πολύ το budget.
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
Καλησπέρα καλή χρονιά με υγεία σε όλους μας!!Έχουν πάρει την ανηφόρα τα εισιτήρια εδώ και δέκα ημέρες και δεν λένε να πέσουν..επειδή κάνω έρευνα να δώ για την άνοιξη κάτι σχετικά οικονομικό,δεν μπορώ να πετύχω με τίποτα μια καλή προσφορά.ίσως ανεβάζουν τις τιμές λόγω εορτών και μετά τις ρίξουνε.Άντε να ξεκινήσει το 2013 με όμορφα ταξίδια για όλους!!!!
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Με ποια εταιρια ειχες βρεις 70€ για Βαρκελωνη πηγαινε ελα την ανοιξη?? Ηταν μεσα κι οι φοροι? Ουτε η easy σε low season για Μιλανο δεν εχει τοοσ φθηνα
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
όντως...και έπρεπε να τα είχα κλείσει τη στιγμή που τα είδα..με ryanair..τα πάντα όλα τελική τιμή αλλά με χειραποσκευή..άσε...ακόμα αναστενάζω που το έχασα..
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ρε παιδιά, δε τα αφήνουν αυτά, όταν τα βρίσκεις τα κλείνεις!
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
όντως...και έπρεπε να τα είχα κλείσει τη στιγμή που τα είδα..με ryanair..τα πάντα όλα τελική τιμή αλλά με χειραποσκευή..άσε...ακόμα αναστενάζω που το έχασα..
Αα απο Θεσ/νικη για Χιρονα. Γιατι κοιταζα κι εγω Απριλη για Ισπανια απο Αθηνα και οι τιμες ηταν απαγορευτικες...
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
ναι απο Θεσσ..εσύ γιατί δεν κοιτάζεις και την vueling μήπως βρείς κάτι?απλά εμείς εδώ πάνω έχουμε περιορισμένες επιλογές οικονομικές..
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
ναι απο Θεσσ..εσύ γιατί δεν κοιτάζεις και την vueling μήπως βρείς κάτι?απλά εμείς εδώ πάνω έχουμε περιορισμένες επιλογές οικονομικές..
Βασικα κοιταζα για Μαδριτη, και δν με πειραζε ουτε η ανταποκριση. Αλλα τα εισιτηρια ειναι πολυ τσιμπημενα. Αλλα επειδη ειχα δει και για Βαρκελωνη, ηταν τσιμπημενα και για εκει. Για Vueling δν κοιταξα να πω την αληθεια αλλα γενικα εχω ακουσει αρνητικα σχολια εδω μεσα για την εν λογω εταιρια
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
ίσως σε συνέφερε να πας μιλάνο η ρώμη και απο εκεί κατευθείαν στο el prat..να μην κάνεις το ταξίδι χερόνα-βαρκελώνη..έχεις επιλογές πάντως απο Αθήνα..ψάξτο..όσο για την vueling δεν ξέρω,αλλά τι τόσο χειρότερο η τι τόσο καλύτερο θα έχει απο όλες τις υπόλοιπες low cost?..ξέρω και γώ?...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Εγώ που ταξίδεψα με vueling, δεν έχω κάτι αρνητικό να θυμηθώ. Μόνο ότι η ώρα αναχώρησης από Αθήνα ήταν νωρίς τα χαράματα και έμεινα άυπνη στο αεροδρόμιο.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Ακριβα παντως τα εχει για γυρω στις γιορτες του Πασχα και ειναι δεσμευτικες οι ημερομηνιες της επειδη δεν πεταει καθε μερα... Τελος παντων, δεν ενδιαφερομαι και ιδιαιτερα για Βαρκελωνη, εχω αλλες προτεραιοτητες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom