ταξίδια με λίγα χρήματα!!

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
χαχαχα...εδώ που τα λέμε,για να μην κάνει μισοδουλειές ο σάντα,ας βάλει και μια Νέα Υόρκη με 19,99 με επιστροφή,γιατί πολύ με ταλαιπώρησε τόσα χρόνια!!!τελική τιμή φυσικά..ευχαριστώωωωω..
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
χαχαχα...εδώ που τα λέμε,για να μην κάνει μισοδουλειές ο σάντα,ας βάλει και μια Νέα Υόρκη με 19,99 με επιστροφή,γιατί πολύ με ταλαιπώρησε τόσα χρόνια!!!τελική τιμή φυσικά..ευχαριστώωωωω..
Πονταρω κατι παραπανω για το Τοκιο με 21,99 . Τελικη και εγω φυσικα!:xmas_cheesygrin:Ευχαριστω θα πω οταν λαβω το δωρο μου.:xmas_eek:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ANNA-PANOS said:
Πονταρω κατι παραπανω για το Τοκιο με 21,99 . Τελικη και εγω φυσικα!:xmas_cheesygrin:Ευχαριστω θα πω οταν λαβω το δωρο μου.:xmas_eek:
να παρακολουθειτε τοτε συχνα το φορουμ..τοκυο χλωμο,αλλα ΝΥ στα 24,99 ειχε ο καλος τρικολορε Αγιος Βασιλης..
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
στη σειρά παρακαλώ για τα δώρα σας!!!προηγούμαι γιατί εγώ έστειλα πρώτη γράμμα...γκρρρρρ!!!!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
στη σειρά παρακαλώ για τα δώρα σας!!!προηγούμαι γιατί εγώ έστειλα πρώτη γράμμα...γκρρρρρ!!!!!
Ναι αλλά εγώ ήμουν καλύτερο κορίτσι όλη τη χρονιά:xmas_wink:
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
εντάξει...η χαρά είναι όμως χαρά..απο εκεί που δεν υπήρχαν και πολλές άμεσες συνδέσεις ούτε τριγύρω απο την ισπανία που λέει ο λόγος ,να φτάνεις ένα βήμα απο εκεί,είναι σημαντική υπόθεση!!
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μήπως θα ήταν πιο χρήσιμο ο Άγιος Βασίλης που λέτε, να κατέβει κατά κρήτη μεριά? Τί να λέμε και' μεις εδώ κάτω που για να ταξιδέψουμε με τις low cost εταιρείες πρέπει να είναι άνοιξη ή καλοκαίρι? Προ καιρού πλήρωσα το Αθήνα-Λονδίνο με επιστροφή περίπου 100 ευρώ με easyjet και το Ηράκλειο-Αθήνα με επιστροφή 80....και ήταν και προσφορά της aegean. Οπότε για'μας "ταξίδι με λίγα χρήματα" είναι ακόμα πιο δύσκολο...
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
χμ...κύριε Άγιε Βασίλη,να πας και στην Κρήτη δωράκια και ταξιδάκια!!!Έμαθα γενικά οτι αρχίζει και κινητοποιείται το θέμα με την ryanair,οπότε φαντάζομαι οτι πολλά μέρη της Ελλάδας θα χαρούν απο τις εξελίξεις!!Και φυσικά θα έχουμε πολλά ανεβοκατεβάσματα Θεσσαλονικείς και Κρητικοί λόγω της σύνδεσης με Χανιά!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom