ταξίδια με λίγα χρήματα!!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
τώρα βγήκε :) :) :)

άντε να βγει και καμιά Θεσσαλονίκη τώρα :)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
το ψήνω να φέρω την κοπέλα μου προς τα μέρη μας, άρχισε να μαθαίνει τι εστί μπουγάτσα και σπανακόπιτα (ας είναι καλά ο ελληνικός φούρνος στην Κρακοβία :) :) )
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
Άγιε μου Βασίλη,αν είσαι αληθινός όπως λένε,επειδή έχω υποψίες οτι μπορεί να σαι και μούφα,κάνε την Θεσσαλονίκη μας πόλη ευρωπαική με πολλές και φτηνές αεροπορικές συνδέσεις και σου υπόσχομαι οτί μπορεί τόοοοοοσα χρόνια να μην ήμουν και το πιό καλό παιδί,αλλά στα επόμενα θα γίνω..και εγώ και όλοι οι φίλοι του φόρουμ...ευχαριστούμε πολύ προκαταβολικά!!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Άγιε μου Βασίλη,αν είσαι αληθινός όπως λένε,επειδή έχω υποψίες οτι μπορεί να σαι και μούφα,κάνε την Θεσσαλονίκη μας πόλη ευρωπαική με πολλές και φτηνές αεροπορικές συνδέσεις και σου υπόσχομαι οτί μπορεί τόοοοοοσα χρόνια να μην ήμουν και το πιό καλό παιδί,αλλά στα επόμενα θα γίνω..και εγώ και όλοι οι φίλοι του φόρουμ...ευχαριστούμε πολύ προκαταβολικά!!!!
Και για αρχή ας μας δώσει πίσω εκείνο το Μιλάνο με την εύκολη που μας το στέρησε. Ε φανταστικέ Άγιε Βασίλη -σλουρπ- :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Άγιε μου Βασίλη,αν είσαι αληθινός όπως λένε,επειδή έχω υποψίες οτι μπορεί να σαι και μούφα,κάνε την Θεσσαλονίκη μας πόλη ευρωπαική με πολλές και φτηνές αεροπορικές συνδέσεις...
O Άη Βασίλης είναι δεν είναι κι ο O'Λίρι.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αγιε μου Βασιλη, κοψτους σε παρακαλω εκει στη Θεσσαλονικη τη Ρωμη γιατι δεν την ψηφισαν,και βαλε τους 4 την ημερα για Παρισι να δουν τι εχασαν.
οσο για μενα ενα αεροπλανακι θα ηταν αρκετο., σε περιμενω...http://en.ria.ru/world/20121216/178196579.html
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Άγιε μου Βασίλη,αν είσαι αληθινός όπως λένε,επειδή έχω υποψίες οτι μπορεί να σαι και μούφα,κάνε την Θεσσαλονίκη μας πόλη ευρωπαική με πολλές και φτηνές αεροπορικές συνδέσεις και σου υπόσχομαι οτί μπορεί τόοοοοοσα χρόνια να μην ήμουν και το πιό καλό παιδί,αλλά στα επόμενα θα γίνω..και εγώ και όλοι οι φίλοι του φόρουμ...ευχαριστούμε πολύ προκαταβολικά!!!!
Γιατι τα λες ολα αυτα και δεν ζητας απλα ηρεμα και ωραια να κανει η ryanair μια βαση στη θεσσαλονικη:xmas_wink:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Και η ευχη του Samion να πιάσει εγω θα ειμαι καλυμενη, θυσιαζω και το Μπέργκαμο αμα λάχει για να μπει οτιδηποτε απο Γαλλία. Vive la France !!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom