Ταϊλάνδη ταξίδι Ταϊλανδη και περιορισμοί covid

dimis87

Member
Μηνύματα
125
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Καραιβικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνια
Ισχύει το είδα από φίλο που έχω πουκετ σήμερα ειμαι όλοι στα κάγκελα εκεί ….άλλη μια μαχαίρια πισώπλατη στον παράδεισο
 

poised

Member
Μηνύματα
862
Likes
6.341
Εμένα μου είπαν ότι ο υπουργός είπε ότι μπαίνει και υποχρεωτική ασφάλιση και για transit αν η χώρα προορισμού δεν ζητάει τίποτα για κόβιντ. Αν ζητάει δύο τεστ όπως και η Ταϊλάνδη τότε δε χρειάζεται έξτρα. Όποιος έχει ταξίδι τώρα κοντά σας το ψάξει μην βρεθεί προ εκπλήξεων.
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Εμένα μου είπαν ότι ο υπουργός είπε ότι μπαίνει και υποχρεωτική ασφάλιση και για transit αν η χώρα προορισμού δεν ζητάει τίποτα για κόβιντ. Αν ζητάει δύο τεστ όπως και η Ταϊλάνδη τότε δε χρειάζεται έξτρα. Όποιος έχει ταξίδι τώρα κοντά σας το ψάξει μην βρεθεί προ εκπλήξεων.
Έχω κάνει 2 εμβόλια. Και η κάρτα μου ρεβολουτ με metal έχει μέσα ταξιδιωτική ασφάλεια. Είμαι εντάξει με αυτό ;
 

poised

Member
Μηνύματα
862
Likes
6.341
Δεν έχω ιδέα τι ασφάλιση χρειάζεται αν χρειάζεται, απλά μου το μετέφεραν σε συζήτηση, δεν είδα να το λέει κανείς εδώ και το γράφω για να ψαχτεί οποίος έχει κοντινό ταξίδι. Καλύτερα να αναζητήσεις πληροφορίες σε επίσημα μέσα.
 

kostas19821

Member
Μηνύματα
115
Likes
297
Ονειρεμένο Ταξίδι
Από Μεξικό έως Κολομβία
Καλησπέρα! Ξέρουμε τι ισχύει πλέον ;

Αν ισχύει ότι διάβασα το traveldoc δεν υπάρχει κανένας περιορισμός πλέον; Ούτε καν 2 δόσεις;
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
198
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Πουκετ-Κραμπι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλησπέρα!! Τι χρειαζεται σε σχεση με κοβιντ για να ταξιδεψεις ταυλανδη? θελουν πιστ. εμβολιασμου?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.810
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom