Τσεχική Δημοκρατία ταξιδι Πραγα-πληροφοριες...

panospeggy

Member
Μηνύματα
32
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Paris
Ταξίδι-Όνειρο
SWITZERLAND,PRAQUE,PARIS
ψαχνουμε ταξιδια οχι οργανωμενα αλλα ελευθερα για δυο ατομα Πραγα με συνολικο κοστος περιπου 400 ευρω συμπεριλαμβανομενων φορων ,εισητηριων διαμονης ξενδοχειου αυτα κυριως για τρεις μερες 2-3 αστερων τουλαχιστον ,αν ξερετε καποια σελιδα που να γραφει σχετικα με αυτο απαντηστε εδω,γραφω εδω γιατι πολυ απλα αν εχω καποια απορια μπορω και να σας ρωτησω γιατι αυτα θελουν οργανωση...:clap:
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Το θέμα μεταφέρθηκε στην αναζήτηση πληροφοριών - Ευρώπη.

Η πρώτη ερώτησή μου είναι αν στο συγκεκριμένο ποσό συμπεριλαμβάνονται αεροπορικά εισιτήρια. Αν ναι, η επόμενη ερώτηση είναι για πότε είναι προγραμματισμένο το ταξίδι; Για να επιτευχθεί τέτοια τιμή θα πρέπει να είναι αρκετά μακριά χρονικά, ώστε να βρεθούν εισιτήρια με low cost εταιρίες.


Γενικά, για πληροφορίες σχετικά με την Πράγα μπορείς να ανατρέξεις εδώ, εδώ, εδώ κι εδώ. Δεν μπορείς να πεις. Από πληροφορίες για την Πράγα ... τίποτα άλλο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2:
Δεν μπορω να βοηθησω σχετικα με την Πραγα , αλλα οπωs λεει ο Θανοs απο πληροφοριεs για το συγκεκριμενο μεροs παμε καλα στο σαιτ αφου ειναι αγαπημενοs προορισμοs πολλων.
 

panospeggy

Member
Μηνύματα
32
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Paris
Ταξίδι-Όνειρο
SWITZERLAND,PRAQUE,PARIS
ααα σε ευχαριστω πολυ θα τα δω ολα!δηλ το θεμα δε θα το βρισκω εδω αν θελω να ανατρεξω?
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
Επειδη παω στην Πραγα κ το ψαχνω το θεμα να σας πω οχι χτες βρηκα στην Sky Europe προσφορα στα 2 ατομα το ενα δεν πληρωνει.Η προσφορα ειναι μεχρι αυριο κ για πτησεις μεσα στον Οκτωβρη...

http://www.skyeurope.com/en/special-offers.aspx


Επισης να ευχαριστησω απο εδω ολους οσους εχουν γραψει τοσες πληροφοριες για την Πραγα κ με βοηθησαν σε καιριες αποριες που ειχα.(πχ για το συναλλαγμα)

Κωστης
 

apnea_xaos

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα...!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος Λ.Αμερικης
τσεκαρε αυτο το site: http://www.praga-holiday.gr/
το εχουν φτιαξει ελληνες, ειναι πολυ καλο με πολλες πληροφοριες με βοηθησε αρκετα οταν ειχα παει εγω!
εγω ειχα μεινει στο hotel clarion Πολυ καλο ξενοδοχειο με πολυ καλο πρωινο και 5-7 λεπτα περπατημα απο την κεντρικη πλατεια!
 

Mhtsaina82

Member
Μηνύματα
63
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΝΑΧΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ
καλημερα πηγαμε στην Πράγα τον Φεβρουάριο προετοιμασμένοι για πολύ κρύο αλλα τελικά ουτε γάντια ουτε σκούφους.
Το ταξίδι ήταν ομαδικό και πηγαμε με το www.cosmorama.gr μαζι με τους φόρους στοιχησε 580ε μείναμε στο http://www.iconhotel.eu 3 λεπτά απο την πλατεία mustag, εκπληκτικό.
Το μόνο ασχημο μέρος του ταξιδιού ηταν ένα ζευγάρι που την ώρα της αναχώρησης για τις ξεναγήσεις θθμώταν να κατέβει για πρωινό.
 

apnea_xaos

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα...!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος Λ.Αμερικης
και εμεις τα ιδια παθαμε μεσα δεκεμβριου, λεγαμε οτι θα δουμε και χιονι αλλα...
 

Mhtsaina82

Member
Μηνύματα
63
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΝΑΧΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ
ρε παιδια μια απορια για οσους εχουν παει πραγα το καρλοβι βαρυ σας αρεσε?
 

apnea_xaos

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα...!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος Λ.Αμερικης
ωραιο ηταν αλλα δεν τρελλαθηκα κιολας...
 

Mhtsaina82

Member
Μηνύματα
63
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΝΑΧΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ
αυτή την αισθηση εχω και εγω κατι μου αρεσε και κατι οχι απο το ενα σημειο τησ πολης στο αλλο ασε που η κεντρικη πηγη ηταν κλειστη για επισκευη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom