ταξιδι με την μαμα!!!

VVDE

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΩΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Τον γυρο του κοσμου
Στην Γαλλια η μια κρουαζιερα:Αιγυπτο-Νειλο κ.λ.π
 

VVDE

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΩΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Τον γυρο του κοσμου
6 ωρες ακτοπλοικη συνδεση Κρητη - Αιγυπτο
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Υπάρχουν πρακτορεία που κάνουν οδικές σε όλη την Ευρώπη απ' την Ιβηρική μέχρι τη Σκανδιναβία. Λίγο ψάξιμο θέλει.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
6 ωρες ακτοπλοικη συνδεση Κρητη - Αιγυπτο
Δεν ορκιζομαι....αλλα αυτη η γραμμη ηταν μονο για εμπορικα πλοια και οχι για επιβατικα..... αλλαξε κατι ???
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Κωνσταντινουπολη παει και λεωφορειο χωρις γκρουπ απλα μεταφορα κλεινεις και ξενοδοχειακι και παιρνεις και εναν οδηγο καλο και φυγατε , εφο σον δεν εχεις και πολυ περιορισμενο μπατζετ αρχοντισσες θα ειστε και πιστευω θα χαρει και με τον προορισμο ;)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.430
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Συμφωνώ απόλυτα για Κωνσταντινούπολη. Να προσθέσω στα συν και την εγγύτητα του προορισμού. Δεν θέλετε να φάτε τις μέρες σας στο πούλμαν.
 

kostasSTi

Member
Μηνύματα
61
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
South Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Tokyo
Εγώ επέστρεψα προχθές από Πολωνία που πήγα οδικώς. Μπορείς να πας Σερβία που είναι κοντά, Ουγγαρία, Σλοβακία, Τσεχία, Αυστρία. Όλα αυτά είναι πάνω κάτω στην ίδια απόσταση από τη Σερβία. Δες τους χάρτες, τις μέρες και τα κουράγια σου και το συζητάμε. Οι δρόμοι είναι όλοι καλοί, με εξαίρεση ένα κομμάτι στη νότια Σερβία που γίνονται εργα.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Συμφωνώ και εγώ με Κωνσταντινούπολη (άκουσον άκουσον :bleh:) αν και μια Ιταλία ακτοπλοϊκώς είναι επίσης μια καλή ιδέα...:D Απλά αν μιλάμε για την κλασσική μαμά που θέλει να δει Αγια Σοφια έστω μια φορά στη ζωή της και ξημεροβραδιάζεται με τουρκικα σιριαλ, νομίζω πως θα εκτιμήσει περισσότερο από ο,τιδήποτε άλλο την Πόλη... Όταν δε πατήσει και το πόδι της εκεί και δει πόσο όμορφη είναι, θα τη λατρέψει και θα μείνει πολύ πολύ ευχαριστημένη... Στα συν ότι είναι ίσως το πιο "ανώδυνο" οδικό ταξίδι...
Γνώμη μου ότι με λίγο διάβασμα εδώ μέσα και έναν οδηγό ανα χείρας δε χρειάζεται να απευθυνθείτε σε γραφείο...Ετσι θα είναι πιο πολύ "δικό σας" το ταξιδάκι...
 

foxoulis

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νεα ζηλανδια
η τουρκια ειναι γενικως ασφαλης ?? για δυο γυνεκες μονες?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.644
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom