Ηνωμένο Βασίλειο ταξιδι στο λονδινο με τρενο?

fotioskats

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
καλησπερα σε ολους. θα ηθελα μια βοηθεια απο καποιον που εχει παει στο λονδινο με τρενο.
θα ηθελα να μου δωσει λεπτομερης πληροφοριες για το πως θα παω..τιμες..κλπ
ευχαριστω!!!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
αθηνα προς λονδινο μετα θα κατσω λιγες μερες και επιστροφη.ευχαριστω
Αθήνα προς Λονδίνο ούτε σε σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

Από κει και πέρα. Πας από Αθήνα-Θεσσαλονίκη. Από Θεσσαλονίκη Βελιγράδι. Από Βελιγράδι πας Βουδαπέστη. Από Βουδαπέστη πας Βιέννη. Από Βιέννη σε όποια πόλη της Γερμανίας πάει. Από Γερμανία δεν μπορεί θα έχει τρένο για Παρίσι. Από Παρίσι θα πάρεις το eurostar και υποθαλάσσια από τη Μάγχη θα φτάσεις Λονδίνο.

Νομίζω θα είναι ένα εξαιρετικά ενδιαφέρον ταξίδι!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Ειμαι υψοφοβικη και πετοφοβικη.Εχω κανει Αθηνα Λονδινο πολλες φορες,ιδιαιτερα οταν τα παιδια μου σπουδαζαν εκει,αρκετες φορες μαλιστα εντελως μονη.Δεν ειναι κατι τρομερο,προς Θεου..Πατρα _Ανκονα με πλοιο,ενα βραδυ.Τρενο απο Ανκονα για Μιλανο,απο τον ιδιο σταθμο βραδυνο τρενο για Παρισι.Φτανεις πρωι πρωι,μετρο η ταξι για Γκαρ ντι Νορ,Γιουροσταρ και σε δυομισυ ωριτσες εισαι στο κεντρο του Λονδινου.Περνας καλα στο πλοιο,κοιμασαι ανετα στο τρενο και η διαδρομη του Γιουροσταρ εχει μεγαλο ενδιαφερον.Αν θες τιμες και ωραρια,μπορω να βοηθησω.

επισης υπαρχει ενα σαιτ που εχει συνεχεια καινουργιες πληροφοριες,μπορεις να κλεισεις εισητηρια και να βρεις οτι χρειαζεσαι.Ειναι η βιβλος των πετοφοβικων και λεγεται*the man in the seat 61*

τα μεγαλα πνευματα..χεχε
 
Last edited by a moderator:

fotioskats

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
τι κοστος εχει το ταξιδι με επιστροφη?τα εισητηρια τα βγαζω απο ελλαδα ή απο καθε χωρα επι τοπου?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.896
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom