τα καλυτερα ερχονται

tihuana

Member
Μηνύματα
47
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Καλως ορισες και απο μενα στελλα!! Καλα ταξιδια να εχουμε ολοι μας!:D
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
καλημέρα σε όλους,το όνομα μου είναι προφανες,το real ειναι απο το επαγγελμα μου.Ταξιδεύω σε τακτική και ετησια βάση και είμαι χαρουμενη που σήμερα ανακαλυψα οτι εχουμε και ελληνικο site ταξιδιωτων.Είμαι στην διαθεση σας σε ότι μπορω να βοηθησω.φιλικα στελλα:):D:D
wELCOME......:p :p :p :p
 

zenio

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ευξεινος ποντος
γεια σου στελλα
καλως ηρθες,αν εισαι πολυταξειδευμενη θα μας φανεις χρησιμη :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.031
Καλωσόρισες Στέλλα!!! :)
Γράψε μας καμιά ιστορία για Κορέα μιας και έχεις πάει σε έναν τόσο ενδιαφέρων προορισμό!
 

stellareal

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
καναδας
Καλωσόρισες Στέλλα!!! :)
Γράψε μας καμιά ιστορία για Κορέα μιας και έχεις πάει σε έναν τόσο ενδιαφέρων προορισμό!
η πρωτη εντυπωση μου απο το pusan στην νοτια κορεα ηταν επιεικως δραμα,δεν ειχα επισκεφτει ξανα τετοιες χωρες.η πολη μεσα ηταν ενδιαφερουσα οχι απο αξιοθεατα οσο απο πολυκαταστηματα ,φοβερο πληθος κοσμου,αυτοκινητα πολυτελειας και κοσμος διαφορων κοινωνικων στρωματων.δεν μιλουσε κανενας αγγλικα και για να γυρισουμε στο ξενοδοχειο μας μας ειχαν γραψει σε χαρτι το ονομα και το δειχναμε στον εκαστοτε ταξιτζη.Το νερο ηταν ακριβοτερο απο το γαλα και τον χειμωνα το νερο που σερβιριζαν ηταν ζεστο ενω το καλοκαιρι κρυο.Φυσικά ειχαν και αυτα τα αξιοπεριεργα φαγητα δρομου(σκαθαρια σε κουρκουτι,ψαρια αποξειραμενα-αντι για ξηρους καρπους κτλ).Εμπειρια αξεχαστη μην πας................παρα μόνο εαν αντεχεις τα παραπανω:shock::shock:
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
η πρωτη εντυπωση μου απο το pusan στην νοτια κορεα ηταν επιεικως δραμα,δεν ειχα επισκεφτει ξανα τετοιες χωρες.η πολη μεσα ηταν ενδιαφερουσα οχι απο αξιοθεατα οσο απο πολυκαταστηματα ,φοβερο πληθος κοσμου,αυτοκινητα πολυτελειας και κοσμος διαφορων κοινωνικων στρωματων.δεν μιλουσε κανενας αγγλικα και για να γυρισουμε στο ξενοδοχειο μας μας ειχαν γραψει σε χαρτι το ονομα και το δειχναμε στον εκαστοτε ταξιτζη.Το νερο ηταν ακριβοτερο απο το γαλα και τον χειμωνα το νερο που σερβιριζαν ηταν ζεστο ενω το καλοκαιρι κρυο.Φυσικά ειχαν και αυτα τα αξιοπεριεργα φαγητα δρομου(σκαθαρια σε κουρκουτι,ψαρια αποξειραμενα-αντι για ξηρους καρπους κτλ).Εμπειρια αξεχαστη μην πας................παρα μόνο εαν αντεχεις τα παραπανω:shock::shock:
πέστα βρε παιδάκι μου!!!!!!αλλά από την άλλη όσο πιο πολύ υποφέρουν μερικοί τόσο πιο πολύ τους αρέσει, χώρια που καμαρώνουν κιόλας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.053
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom