Γενικά χρειάζομαι τα φώτα σας

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
Kαλημέρα σε όλους!!!Eχω κάνει και ένα άλλο post στο οποιο πήρα αρκετές πληροφορίες που ήταν πολύ χρήσιμες για μένα!!!Σε περίπτωση που θέλετε να διαβάσετε το post μου έχει τίτλο "είδα φως και μπήκα".Εκεί λέω και για το ταξηδι που θα κάνω εγώ μαζί με 4 φίλους μου σε 26 μέρες!!αν κάποιος έχει ταξηδεψει σε ζυρίχη ,lyon,μονακό,φλωρεντία,ρώμη και έχει γνωση σε κάποιο κατάλυμα να μου ανεφέρει σε πιο και τις εντυπώσεις του έτσι ώστε να το κειταξω και γιατι όχι να κλείσω και εγώ!!ρωτάω κάτι τέτοιο γιατι είναι σημαντικό για μένα να πάρω μια γνώμη για το ξενοδοχειο!!!!αν έχει κάποιος προσωπική εμπειρία από κάποιο ας μου πει το όνομα του ξενοδοχειου και την κριτική του και θα το kκηταξω!!!Eυχαριστώ εκ των προτερων
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Ο υπολογιστής διαθέτει αυτόματο σύστημα ορθογραφικού ελέγχου. Ας τον χρησιμοποιούμε καμία φορά. Δεν κάνει κακό.
 

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
χαχαχαχαχχα οντός και στα δυο post μου χρησιμοποιώ το φως!!!δεν έγινε σκόπιμα ούτε εγώ δεν έδωσα σημασία!!!!παρακαλώ ωμος αν θέλετε να απαντάτε επί του θέματος!!!δεν είναι όλα τα post για "σπαμαρισμα"!!!!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
το μόνο που ήταν αξιόλογο ήταν εκείνο στη Φλωρεντία, αλλά δυστυχώς δεν έχω κρατήσει όνομα. Βρισκόταν, όμως στον δρόμο που βρίσκεται η εκκλησία Santa Trinita με την τοιχογραφία του Ghirlandaio. Είναι λίγο πιο πάνω. Θυμάμαι, είχα δώσει γύρω στα 70 ευρώ και ήταν πάρα πολύ καλύτερο από αυτό. Ελπίζω να βοήθησα κάπως.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Εμεις να προτείνουμε, αλλα δε μας λες και πόσα θέλετε να διαθέσετε ανα διανυκτέρευση.
 

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
30-50 ευρώ την βραδια το άτομο!!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
για δές το astor hotel & serviced appartments για την ζυρίχη...θα το βρείς και στο booking...το συστηνω ανεπιφύλακτα!!!

στην φλωρεντία δες το starhotels tuskany...εκει θα μεινω τέλος μαιου, πρώτα ο θεός...
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Λυών, το Boscolo Grand(εννίοτε έχει προσφορές) ή κάποιο Mercure
Φλωρεντια, το Athenaum, πολύ καλό, όχι τελείως κεντρικό, αλλά αρκετά βολικό και οικονομικό γι αυτά που προσφέρει
 

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
Σύντομα θα σας γράψω για το πως πέρασα και λεπτομέρειες του ταξιδιού και ίσως βοηθήσω και κάποιους σε τυχόν απορίες που θα έχουν αν διαλέξουν τον ίδιο προορισμό....
 

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
184
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ταξιδευώ για ελβετία σε ένα μήνα...αν μπορείς δώσε μου τα φώτα σου ζυρίχη...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.084
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom