Κίνα ψηνεται ταξιδακι για κινα!!!

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Δεν την γλιτώνεις με ένα απλό "το ταξίδι πραγματοποιήθηκε"!!! Θέλουμε ιστορία!:D
Ιστορία δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω :roll: (πρέπει να έχεις το χάρισμα)αλλα μια λεπτομερή περιγραφή με χρήσιμες οδηγίες σίγουρα θα την γράψω!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ιστορία δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω :roll: (πρέπει να έχεις το χάρισμα)αλλα μια λεπτομερή περιγραφή με χρήσιμες οδηγίες σίγουρα θα την γράψω!


Δεν χρειάζεται χάρισμα! Θα αρκεστούμε και στις χρήσιμες πληροφορίες, τι να κάνουμε?:bleh::bleh:
 

cocos

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλησπέρα και από εμένα.
Άργησα να παραθέσω τα ερωτήματά μου μιας και πετάω αύριο μεσημέρι για Πεκίνο.Η επιστροφή θα γίνει από Χονγκ Κονγκ σε 16-17 μέρες.(580 ευρο με Emirates)
Όπως το σκέφτομαι θέλω να επισκεφτώ Πεκίνο,Σανγκάη,Γκουιλίν,καμιά ημερήσια εκδρομή Σιάν μόνο για πήλινους στρατιώτες και τέλος Χονγκ Κονγκ.
Το θέμα είναι ότι θα πάω μόνος μου και για πρώτη φορά.
Για το Χονγκ Κονγκ είμαι κανονισμένος για το τι να δω καθώς και από ξενοδοχείο.Στο Πεκίνο μόνο για το τι να δω.
Μπορεί να μου προτείνει κάποιος ένα άλφα πρόγραμμα,ίσως κάποιες περιοχές για διαμονή σε αυτά τα μέρη???
Ευχαριστώ!!!!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Καλησπέρα και από εμένα.
Άργησα να παραθέσω τα ερωτήματά μου μιας και πετάω αύριο μεσημέρι για Πεκίνο.Η επιστροφή θα γίνει από Χονγκ Κονγκ σε 16-17 μέρες.(580 ευρο με Emirates)
Όπως το σκέφτομαι θέλω να επισκεφτώ Πεκίνο,Σανγκάη,Γκουιλίν,καμιά ημερήσια εκδρομή Σιάν μόνο για πήλινους στρατιώτες και τέλος Χονγκ Κονγκ.
Το θέμα είναι ότι θα πάω μόνος μου και για πρώτη φορά.
Για το Χονγκ Κονγκ είμαι κανονισμένος για το τι να δω καθώς και από ξενοδοχείο.Στο Πεκίνο μόνο για το τι να δω.
Μπορεί να μου προτείνει κάποιος ένα άλφα πρόγραμμα,ίσως κάποιες περιοχές για διαμονή σε αυτά τα μέρη???
Ευχαριστώ!!!!!
Οντως άργησες...
Μήπως βρήκες τις πληροφοριες που χρειάζεσαι σε κάποια ιστορία απο την Κίνα ή τις συζητήσεις που εχουν γίνει;
Αλλιώς αν θέλεις να σου στείλω με μαιλ το πρόγραμμα που είχαμε εμεις οταν πήγαμε!
 

cocos

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλησπέρα!Τελικά έκανα πραγματικότητα και αυτό το ταξίδι.Η αλήθεια είναι πως δεν πήρα όλες τις πληροφορίες που χρειαζόμουνα για εκεί αλλά και η δυσκολίες αυτές που αντιμετώπισα λόγω αυτού χρειάζονται!!! ;)
Να ευχαριστήσω για την προθυμία σας για βοήθεια και πληροφόρηση αλλά όντως καθυστέρησα να τη ζητήσω..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.721
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom