10 χρόνια Travelstories

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.564
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κι εγώ μια φωτό από τη Δημοκρατία του Νίγηρα, πλανόδιος πουλάει υφάσματα περνώντας μπροστά από το τζαμί.
 

Attachments

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Χρόνια πολλά και από μένα. Το site μας βοηθάει στην οργάνωση των ταξιδιών μας αλλά μας κρατάει συντροφιά τις μέρες που δεν ταξιδεύουμε. Μας ταξιδεύει αυτό μέσα από τις δημοσιευμένες ιστορίες. Πολίτιμες είναι οι πληροφορίες και η βοήθεια από τα μέλη. Εύχομαι πολλά χρόνια ακόμα να υπάρχει αυτή η παρέα και συνεχώς να μεγαλώνει.



Από το πρόσφατο ταξίδι μου στο Περού. Δεν θα το είχα πραγματοποιήσει χωρίς την βοήθειά σας.
Ευχαριστώ.
 

PenelopeApos

Member
Μηνύματα
73
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Περσία
Στο μοναδικό σάιτ...που ξέρεις ότι θα διαβάσεις αληθινές ταξιδιωτικές ιστορίες ! Να τα 100στήσεις travel stories !!!!! Μια "στιγμή" του Βατικανού κι απο εμένα ....
 

Attachments

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Χρόνια πολλά και από εμένα, θυμάμαι την πρώτη φορά που ήθελα να ταξιδέψω στο χωρίς γκρουπ και μου φαινόταν όλα τόσοοοο δύσκολα!!! Μέχρι που ανακάλυψα εσάς και τίποτα πια δε μου φαίνεται δύσκολο και ακατόρθωτο, βοηθήσατε στα όνειρά μου και σας ευχαριστώ για αυτό! :) Καλά τα ξίδια σε όλους μας! Μπράβο παιδιά!!!
DSCN0402.JPG


Μια φωτογραφία και από εμένα από την όμορφη Ρώμη.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.111
Χρόνια Πολλά στο site.Να συνεχίσει να μας βοηθά στην πραγματοποίηση των ταξιδιών μας και να μας ταξιδεύει νοερά σε μέρη όμορφα και αγαπημένα!



Και μια φωτο από όμορφους κύκνους στην Μπρυζ.
DSC01530.JPG
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.429
Χρόνια πολλά και στα επόμενα 10 χρόνια και στα μεθεπόμενα κλ.....
κλείνω τα 5 χρόνια σχεδόν (εγγραφή 10/10/10 και πραγματικά το 10 το καλό) εδώ και επλίζω να συνεχίσω για πολλά ακόμη... Η καλύτερη διαδικτυακή συντροφιά....
London.jpg
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Οτι και να γραψω θα ειναι λίγο΄.
Εχω περασει απειρες ωρες στο φορουμ, εχω ετοιμασει ταξιδια βασει των πληροφοριων που βρισκω εδω , εκανα φιλιες με ωραιους ανθρώπους , ξαναθυμηθηκα να γραφω και πολλά άλλα .
Να εισαι καλά Δευκαλιωνα και όλα τα παιδιά που βοηθουν στο συντονισμό.
Οπως ηδη εγραψε ο Γιωργος μου λειπουν ιστορικα μέλη που εχουν χαθει .

Χρονια πολλά !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.965
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom